Sayfa 416/416 İlkİlk ... 316366406414415416
Arama sonucu : 3325 madde; 3,321 - 3,325 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    https://simplywall.st/stocks/tr/food...-sanayi-shares

Burada hisseyi devamli elestiren şahıs, kendi yatırım yaptığı hissede yukarıdaki siteden veri paylaşarak hissesinin ucuz olduğunu belirtmiş....

Ülker içinde ayni ucuzluktan bahsediyor....ama bu veriyi nedense burda paylasamiyor....
    Ulker in adil degerinin 401 tl olduğunu belirtiyor...

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Türk kahvesi de varmis...ben bilmiyordum..gecen görünce aldim hemen.....kopurte köpürte içiyorum
    Siz söyleyince haberim oldu benimde ülker Türk kahvesinden afiyetler olsun hocam

3. Çok güzel bir kapanış yapmış maşallah. Bir ara tavan olmuş kapanışa doğru çözülmüş ama sıkıntı yok. Ülker de yolumuz uzun biiznillah

Geçen hafta endexin gelen berbat bilançolarla gidecek yeri yok diye yazmıştık ama Ülker endexten pozitif yönde ayrışır demiştik

Çok şükür öylede oluyor maşallah

4. Ünlü, 2024 yılı net kar beklentisinin 7 milyar tl, hedef fiyatın 241 olduğunu açıkladı diye hisse tavana yürüdü
    Bizim beklentimiz olan 15 milyar kar rakamının olabilirliği anlaşılmaya başladığında neler olacak merak ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ünlü, 2024 yılı net kar beklentisinin 7 milyar tl, hedef fiyatın 241 olduğunu açıkladı diye hisse tavana yürüdü
    Bizim beklentimiz olan 15 milyar kar rakamının olabilirliği anlaşılmaya başladığında neler olacak merak ediyorum.
    Hedef kar 2 katina çıkarsa hedef fiyatda iki katina çıkabilir

Sayfa 416/416 İlkİlk ... 316366406414415416

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •