Sayfa 462/462 İlkİlk ... 362412452460461462
Arama sonucu : 3690 madde; 3,689 - 3,690 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Perea pazartesiden perşembeye toplam 400 bin lot sattı.

Bugün satmıyor en azından şu ana kadar satmadı.

Pazartesi devam eder mi bilmiyorum ama genelde satışlarını 3-5 günde ard arda yapıp kenara çekiliyordu. Nisan ayından bugüne kadar 4 partide toplam 1.8 milyon lot sattı.

İşin asıl garip yanı , 90 milyon USD bedelle iştirak satan şirketin değeri 100 milyon USD'a düştü. Yani paynetsiz arena şu anda 10 milyon dolara fiyatlanıyor.

Akıl sır ermiyor bu işe.
    Bu kadar gevşek bir yönetim olursa hersey mümkün..

Her gün onayin gelmemesinden 5-10 milyon zarar yazıyor şirket.Sirketin umrunda değil hocam.Bu nasıl bir rahatlık.

90 milyon dolara sattı ama hergün faizden eriyor para..

Benim sirketim olacak Rekabet kurumunun kapısında yatarım her gün mail atarım siz onay için neyi bekliyorsunuz diye..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Bu kadar gevşek bir yönetim olursa hersey mümkün..

Her gün onayin gelmemesinden 5-10 milyon zarar yazıyor şirket.Sirketin umrunda değil hocam.Bu nasıl bir rahatlık.

90 milyon dolara sattı ama hergün faizden eriyor para..

Benim sirketim olacak Rekabet kurumunun kapısında yatarım her gün mail atarım siz onay için neyi bekliyorsunuz diye..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

%100 katılıyorum. Bunu soruyoruz şirkete , elimizden geleni yapıyoruz takip ediyoruz ama devlet kurumu elimizden bu kadar geliyor diyorlar.

Doğan holding , doğan burda dergi grubu ile doğan müzik şirketini sattı temmuz ve ağustos aylarında , onların ikisinin de onayı geldi 1-2 hafta önce. 1-2 ayda karar bağladı rekabet kurumu.

Bizim iş 4 aydır bekliyor. Hadi buna yönetim birşey yapamıyor devlet kurumu diye , çıkın hisse geri alım kararı alın bu sizin elinizde.

Fabrikası yanan Oba makarna bile daha piyasa açılmadan hisse geri alım açıkladı. Senin şirketinin değeri paynet hariç 10 milyon dolara düşmüş hala kılını kıpırdatmıyorsun. Bu kadar mı yatırımcı düşmanı olur bir şirket.

Yada hisse geri alımı yapmayacaksan bile çık benim şirketimin değeri bu değil paynet parası gelince bilançom şöyle olacak rasyolarım böyle değişecek , borcum şuraya düşecek , cari oranınm şuraya yükselecek , F/K , PD/DD şöyle olacak de yatırımcıya güven ver. Yok yapmazlar çünkü yatırımcı düşmanı bunlar.

Sayfa 462/462 İlkİlk ... 362412452460461462

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •