Onemli Gunler Banner
Sayfa 17/17 İlkİlk ... 7151617
Arama sonucu : 130 madde; 129 - 130 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben de bekledigimiz IMO geldi sonunda diyorum.
    IMO nedir sayın dudu?

2.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Bağlı ortaklığımız Entek Elektrik Üretimi A.Ş.'nin ("Entek") %100 pay sahibi olduğu Enspire Enerji Yatırımları ve Hizmetleri A.Ş. ("Enspire"), Romanya'da geliştirme aşamasındaki 214,26 MWm kapasiteye sahip olacak ve bir kısmı başvuru sürecinde olmak üzere güneş enerji santrali izinlerine sahip Eco Sun Niculesti S.R.L. ile geliştirilen projenin arazisine sahip Euromec-Ciocanari S.R.L. şirketlerinin sermayelerinin %100'üne denk gelen hisselerin, Econergy International Limited şirketinden, kapanış uyarlamasına tabi olmak üzere yaklaşık 32,9 milyon Euro şirket değeri üzerinden devralınmasına yönelik Pay Alım Satım Sözleşmesini imzalamıştır. Sözleşme uyarınca ilgili rekabet ve doğrudan yatırım otoriterleri izinlerinin alınması ve proje izinlerinin tamamlanarak projenin inşaata hazır hale getirilmesi gibi kapanış ön şartlarının tamamlanmasını takiben, şirketlerin payları Enspire'a devir olacaktır. Kapanışın 31 Ocak 2025 tarihine kadar tamamlanması öngörülmektedir.

KAP
    Bunun böyle olacagını tahmin etmiştik.şirket işleri tahmin ettiğimiz gibi büyütüyor.

Sayfa 17/17 İlkİlk ... 7151617

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •