Onemli Gunler Banner
Sayfa 984/984 İlkİlk ... 484884934974982983984
Arama sonucu : 7869 madde; 7,865 - 7,869 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    2024 Mayıs ayı OSD verileri büyük bir müjdeyle geldi. 1 adet yurtiçi 70 adet yurtdışı olmak üzere Mayıs ayında 71 adet askeri araç satışı var. Daha önce de yazdığım gibi ilk çeyrekler olumsuz olur sonra düzelme başlar ve en parlak çeyrek son çeyrek olur. Karşılaştırma açısından 2023 Mayıs ayı askeri araç satışı sadece 25 adet. Yani neredeyse üçe katlamış askeri araç satışlarını Mayıs ayında. İnşallah diğer çeyreklerde de artarak devam eder. Ticari tarafta da rakamlar 2023'ün oldukça üzerinde. 2023 Mayıs midibüs satışı 149 adet, 2024 Mayıs midibüs satışı 182 adet. 2023 Mayıs otobüs satışı 131 adet, 2024 Mayıs otobüs satışı 147 ve hepsi ihracat. Dolayısıyla ikinci çeyrek bilanço ile tekrar kara geçip F/K'nın düşmesini bekliyorum. Bugün yanlış hatırlamıyorsam Halk yatırım raporunda ilk defa 1000 liraya yakınsayan bir hedef fiyat verildi.
    Emeğine sağlık Muzaffer bey,

2.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    2024 Mayıs ayı OSD verileri büyük bir müjdeyle geldi. 1 adet yurtiçi 70 adet yurtdışı olmak üzere Mayıs ayında 71 adet askeri araç satışı var. Daha önce de yazdığım gibi ilk çeyrekler olumsuz olur sonra düzelme başlar ve en parlak çeyrek son çeyrek olur. Karşılaştırma açısından 2023 Mayıs ayı askeri araç satışı sadece 25 adet. Yani neredeyse üçe katlamış askeri araç satışlarını Mayıs ayında. İnşallah diğer çeyreklerde de artarak devam eder. Ticari tarafta da rakamlar 2023'ün oldukça üzerinde. 2023 Mayıs midibüs satışı 149 adet, 2024 Mayıs midibüs satışı 182 adet. 2023 Mayıs otobüs satışı 131 adet, 2024 Mayıs otobüs satışı 147 ve hepsi ihracat. Dolayısıyla ikinci çeyrek bilanço ile tekrar kara geçip F/K'nın düşmesini bekliyorum. Bugün yanlış hatırlamıyorsam Halk yatırım raporunda ilk defa 1000 liraya yakınsayan bir hedef fiyat verildi.
    Acrupa daa elektrikli otobüs talebi yüksek.Satıslara bakmak lazım avrupa da yüksektir diğer türlere göre.
    Yakın zamanda elektrikli otobüs talebi baskın olacaktır Avrupa kıtasında.
    Otokar ın da buna hazır oldugu görülüyor.
    Bol kazanç diliyorum.
    Hatta Avrupa ya gittiğim zaman mutlaka otokar marka otobüs görürsem kullanıyorum yolcu olarak bakıyorum rahatlık ve kalitesine aklımca.
    Gurur duyuyorum.
    Ama yeterli bulmuyorum daha da iyi olmalıyız.
    Ytd

3. 10 haziran günü atayatırım ın yaptığı işlerin peşindeyim..yarın takası görüp eğer şahıs satıp, yatırım fonu veya emeklilik fonu aldı ise gerekli şikayeti yapacağım..

4. Yabancı satıyor emeklilik ve yatırım fonu alıyor ata yatırımdan..yapılan iş sevimsiz.

Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    Yabancı satıyor emeklilik ve yatırım fonu alıyor ata yatırımdan..yapılan iş sevimsiz.
    2023 cirosunun %5 üzerinde bir anlaşma açıklaması lazım. O zaman tahtaya güven gelir. Yabancı geri gelir. Atıl kapasite nedeniyle çok ciddi potansiyel barındırıyor.

Sayfa 984/984 İlkİlk ... 484884934974982983984

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •