Sayfa 809/809 İlkİlk ... 309709759799807808809
Arama sonucu : 6472 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Velet sıkıntılı, gereğinden fazla haşır neşir...Bakalım kulak çekmeden fazlası var mı, göreceğiz...Böyle az lotlu, imtiyazlı hisselerde tahtayı kaldırmak kolay, sonrası zor !...
    Lotu az dememden kasıt bu tip özelliği olan tahtalar kıymetli bir de üstüne temeli iyiyse fiyatlamalar min.3-4 milyar pd..
    Veled işi bilse bu tahtayı bu pd de tutmazdı..
    Bak az önce uğur yaman diye bir borsacı instagram sayfasında canlı yayında berkosan ile ilgili bir şeyler söylüyor..
    Kötü konjonktür de bu fiyatlamalarda tuttular ama işi bilenler sahaya iniyor..
    Bol kazançlar..

2. Japonya yine faiz artırımı hazırlığında, bu da demek oluyor ki ABD tarafında işler iyi değil...Lagarde resmen "FED bizi ilgilendirmez, yolumuza bakarız" dedi...Bu sinyallere dikkat etmek lazım. Bu çakallar da (çok muhtemelen) buradan gelecek bir olumsuzlukla aşagı yönlü bir overshoot hazırlığında...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

3. Bist ana pazara tekrar göz attım..
    Fd/favök 10 altı 3-5 tane anca bulursun..
    Rasyolar tavan yapmış ..

4. 30 eylül euro kapanış önemli..
    Zirve denemesi yapıyor yine,bakalım neler olacak..
    Berkosan demek euro demek..

5. Bugün aslında güzel de bir haber geldi,benim açımdan çok önemliydi borsadan para çıkarmama sebeptir..
    Vergi olayı gündemden düştü..
    Güzel oldu..

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Japonya yine faiz artırımı hazırlığında, bu da demek oluyor ki ABD tarafında işler iyi değil...Lagarde resmen "FED bizi ilgilendirmez, yolumuza bakarız" dedi...Bu sinyallere dikkat etmek lazım. Bu çakallar da (çok muhtemelen) buradan gelecek bir olumsuzlukla aşagı yönlü bir overshoot hazırlığında...YTD
    Euro daha da yükselecek diyorsun..

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Euro daha da yükselecek diyorsun..
    Euro bölgesindeki sıkıntılara dikkat diyorum...Temkinli olmak lazım diyorum...Nakit kraldır diyorum...Sabır diyorum...Amma çok dedim...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Euro bölgesindeki sıkıntılara dikkat diyorum...Temkinli olmak lazım diyorum...Nakit kraldır diyorum...Sabır diyorum...Amma çok dedim...
    Nakit kraldır aynen doğru..
    Malı en dipten alamazsın diyorum,paçal diyorum..
    İyi şirket diyorum..bu şirket için risk min.diyorum..
    Seni tahtada hiç göremiyorum diyorum..

Sayfa 809/809 İlkİlk ... 309709759799807808809

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •