Sayfa 238/238 İlkİlk ... 138188228236237238
Arama sonucu : 1901 madde; 1,897 - 1,901 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. Baskıya devam bakalım ne kadar sürecek.

2.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Maalesef hocam, herşeyin hem fiyatı artıyor hem kalitesi düşüyor, buna skimpflasyon mu ne deniyormuş, artık yediğimiz içtiğimiz, kullandığımız herşey daha pahalı ve daha sağlıksız/kalitesiz, bu süreci sağ salim atlatabilsek ne mutlu bize...

Şirinkflasyon gramıjı düşürüp fiyatı artırmakmış, az önce yanlış yazmışım, kaç yaşında değişik değişik terimleri bize öğretenlere yazıklar olsun, enflasyonun bile en ahlaksız halini yaşıyoruz...
    O yüzden kendi ürettiklerin altın değerinde hocam.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    O yüzden kendi ürettiklerin altın değerinde hocam.
    Evet hocam, yolu düşen olursa Balıkesir den bizim burası 25 km, turşuluk biber ve sarı fasulye (kurumamış kuru fasulye) olanı toplar veririz, bu sezon çok başarılı geçmedi maalesef, geçen yıl aynı anda 3-5 kişiye fazla fazla yetecek ürün oluyordu hemde 5/6 günde bir toplamak gerekiyordu
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Ons grafğinde uyumsuzlukları belirtiyorum o yüzden zaten Lütfü hocam.

Şuan zorla yukarı giden tahta görüntüsü var bence ben sattım artık düşsün ...hahahahah
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. İzmir'e otobüs ile gidip geliyorum hocam, taksi ile geçersem bir gün uğrarım inşallah.

Sayfa 238/238 İlkİlk ... 138188228236237238

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •