Sayfa 330/330 İlkİlk ... 230280320328329330
Arama sonucu : 2639 madde; 2,633 - 2,639 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. İflaslık bif durum yok ama mevcut borç yükleri ile bu enflasyon ortamında oldukça sınırlı opetasyonel manevra sahaları kaldığı aşikardı.Doğan ın Karel'i uluslararası bir teknoloji firması yapma planı olduğunu sanmıyorum,zira geçmişte üretim ağırlıklı bir eylemleri olmadı,medya ağırlıklı yatırımları be bunları maniple ederek pata kazandılar.Şimdi de Daichii halka açılma,kıytırık şirket satın almaları,MG otomobil ortaklığı be buna Karel'in katkısı gibi sansasyonel haberler ile k/y söğüşlemeye çalışacaklardır.Tabş hğjümet depişikliği ufukta belirir ise sansasyonel haberlete müşteri bulacaklardır.YTD değil kendi fikirlerimdir.

2. Mühendislerin mal satması kötü oldu, alım iştahı kesildi hangi niyetle satış yaptılar bir açıklasalar keşke.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Mühendislerin mal satması kötü oldu, alım iştahı kesildi hangi niyetle satış yaptılar bir açıklasalar keşke.
    Mühendis kardeşlere bu malları sattıran dohol pici birine ne yaptırmazki bu *** kuruları bize yedirirmi kareli

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Mühendislerin mal satması kötü oldu, alım iştahı kesildi hangi niyetle satış yaptılar bir açıklasalar keşke.
    8 miyon lot sattı bawer hocam ilk 4 milyon bilanço öncesi ikinci dört milyon vodafon anlaşmasının olduğu gün akşamı kap haberi geldi onun lotunu alan kimse bir günde lot başı 2 tl kazandı özellikle ikinci satışının zamanı çok manidar

5.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    8 miyon lot sattı bawer hocam ilk 4 milyon bilanço öncesi ikinci dört milyon vodafon anlaşmasının olduğu gün akşamı kap haberi geldi onun lotunu alan kimse bir günde lot başı 2 tl kazandı özellikle ikinci satışının zamanı çok manidar
    Aynen, zamanlama biraz manidar oldu, karşılayan kim, niyetleri ne bir bilsek.

6. Satan kişi Ali Sinan Tunaoğlu, Patiswiss'in ceo'su. Satışın sebepleri özel hayatındaki nakit ihtiyacı olabilir. Patiswiss tarafında yaşananlar malumunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    Satan kişi Ali Sinan Tunaoğlu, Patiswiss'in ceo'su. Satışın sebepleri özel hayatındaki nakit ihtiyacı olabilir. Patiswiss tarafında yaşananlar malumunuz.
    Bilgilendirme için teşekkürler, ne yalan söyleyeyim bu konuyla ilgili hiç bilgim yoktu, daha doğrusu olayı biliyordum ama mühendisle ilgisini bilmiyordum, anlamadığı bir işe soyunmuş.

Sayfa 330/330 İlkİlk ... 230280320328329330

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •