Sayfa 849/849 İlkİlk ... 349749799839847848849
Arama sonucu : 6790 madde; 6,785 - 6,790 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    11830 tekrar short
    11739 yakın vade shortlar flat
    Ağustos vade short devam 12691 ort
    Çok ciddi makas açık agustosta

2. gecen sene sigortalar dedik bu sene factoring diyorum ayrıca tarım ve gıda ... 2 sürpriz hisse ise nthol ve golts
    Yatırım tavsiyesi değildir.

11.728 Long...... hadi bakalım...

4. Toaso kardes hayirdir 364 short

Avrupa ve dünyadaki mevcut durumu değerlendiren Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, "Önümüzdeki aylarda Avrupa ve dünyada durumun kızışmasını ve çok ciddi sonuçlarla karşılaşmasını bekliyorum" dedi
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Kendileri çalıp kendileri oynuyor şimşek 2 gündür londrada aynı şeyleri anlatıp sosyal medya üzerinden buraya servis edilip oyun dönüyor.Bir olaya dikkat çekmek istiyorum 1.250 milyar dolar çıkış oldu yabancı gözüken tarafta karını alıp çıktılar kendime gri listeyi ve temmuzdaki not artırımını neden beklemediler diye sordum şahsi düşüncem bunlardan bir tanesi gerçekleşmeme ihtimali olabilir yanılabilirim ben oyumu gri listeden yana kullanıcam .Diğe bir konu doların ufak ufak hareketi tahvilde kar al yapıyor olabilirler ufak ufak beklenen turizm hareketi yok aynı zamanda Avrupa şampiyonası turizm hikayesini frenledi dünyada .Oynak bir vade sonu olacak önümüzdeki hafta .Piyasada katalizör azaldıkça bazı tahtalar şişiriliyor piyasa uzmanlarıda yok çarpan vs hikayesine ucuz diyor bunu söyleyip tezgahta satış yapamazlarsa işsiz kalırlar sistem tamamen bazı tahtalarda sürü psikolojisine döndü
    Bulut az yazıyorsun sıkıntı varmı diye sorulmuş yok yazlığa geçtik İstanbuldaki kurulu sistem olmayınca tek laptop var yanımda onlada günlük tradeler yapıyorum yüklü pozisyon taşımıyorum portföyüm düşük maliyetle %40 gram altın , likit fon , borsa .Geçen hafta bu hafta için düşüncelerimi paylaşmıştım yukarda kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 849/849 İlkİlk ... 349749799839847848849

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •