Sayfa 623/623 İlkİlk ... 123523573613621622623
Arama sonucu : 4978 madde; 4,977 - 4,978 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Selamlar sayın Yuji. Bende olan bir fon, portföyün büyük bir kısmı bu fonda. İs yatırımda hesabiniz varsa herhangi bir alt limit yok, istediğiniz kadar alabilirsiniz ama İstanbul Portföyden hesap actiysaniz minimum alım 2m. Ama dikkatli olmanızda fayda var, son günlerdeki yüksek getiride BTCİM ve BSOKE'nin ciddi katkısı var ve bu hisseler çok sismis durumda. Ters bir hareket olursa olumsuz etkilenebilir

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Btcim ve bsoke IPB yi de sırtlıyor epeydir, onda da aynı durum söz konusu.. Hatta ikisini İstanbul portföy mü alıyor sürekli diye düşünmedim değil
     Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Evet alıyor olabilirler, Tufan bey tahtaci oldu galiba

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    istanbul portföyün özellikle de serbest fonlarına doldurduğu batı çim ve batı söke dün yıkıldı. bundan sonraki günlerde de tabana devam ederse fonların hali nice olur? burak arslan da bir yılda yüzlerce kat uçmuş bu hisseleri hangi fonlar alıyorlar uyarmıştım falan diyor. istanbul portföyün fonları, son beş yıla kadar hep iyi kazandırmış ve güzel yönetilmiş. böyle bir işe neden girmiş olabilirler anlamıyorum
    Ne iş döndü bilen yok ama o şekil çıkan grafiğin akibeti her zaman aynı oluyor

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Ne iş döndü bilen yok ama o şekil çıkan grafiğin akibeti her zaman aynı oluyor
    orası öyle de, yıllardıv başarıyla devam eden bir yönetim, uçan hisseyi alsa dahi bir zaman sonra Allah bereket versin deyip çıkması gerekirdi. insanlar bunun için fon alıyor. yoksa biz de biliriz bsoke aolmasını, bir gün önce de turkishbulls dahi sat vermişti dün sabah yüksekten satardık. on gün önce bir miktar almıştım ııe'den ve dün öğleden önce satış verip az bir kârla kurtuldum. bir daha da serbest fona tövbe

Sayfa 623/623 İlkİlk ... 123523573613621622623

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •