Sayfa 582/582 İlkİlk ... 82482532572580581582
Arama sonucu : 4653 madde; 4,649 - 4,653 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ..........................................
    RPS diye rezil bir fon var(imiş) döviz ile girdiğim. pişmanlıkla onu da salladım 2 gün önce. o da yarın dönecek. ama yarın (artık bugün) saat 15:30 falan gibi döner hesaba dolar olarak. cuma başka bir dolar fonu için alış versem bayram sonrası hesaba geçer ama cuma kapanış fiyatından mı geçer, önümüzdeki perşembe fiyatından mı bilmiyorum. bilen bilgilendirirse sevinirim.

Perşembe günü ilan edilen fiyattan alırsınız. Yani bu aynı zamanda cuma gün sonundaki hesaplanan kapanış fiyatı olmuş oluyor.

RPS nin son 1 aylık getirisi biraz düşük kalmış ama son 3 aylık usd getirisi Dönemsel Mevduat Eşleniği % 7.94 olarak gayet iyi.

O kadar da rezil değil yani.

2. [QUOTE=shorts;6833834]ne gerek varsa ata portföyün serbest döviz fonu ANZ ye girmiştim, muadillerine göre rezil bir getirisi oldu. geçen sattım yarın dönüşü var. tl olarak. bununla tl ppf alacağım. garanti ppf GAL iyi getirili son 1,5 aydır. aylık brüt getirisi %4,35 lerde portföyümde. buradan bileşik yıllık hesapladığımda %67 civarına geliyor brütte. daha iyisini bilen duyan var ve paylaşırsa ne güzel..

ppf lerde, başa oynayanlar NVB, PPN ve ZBJ benim gördüğüm kadarıyla.

3.  Alıntı Originally Posted by rasit Yazıyı Oku
    Sabahtan alış verirseniz gün sonu kapanış fiyatından gelir.
     Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    ppf lerde, başa oynayanlar NVB, PPN ve ZBJ benim gördüğüm kadarıyla.
    teşekkürler arkadaşlar..

4.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Perşembe günü ilan edilen fiyattan alırsınız. Yani bu aynı zamanda cuma gün sonundaki hesaplanan kapanış fiyatı olmuş oluyor.

RPS nin son 1 aylık getirisi biraz düşük kalmış ama son 3 aylık usd getirisi Dönemsel Mevduat Eşleniği % 7.94 olarak gayet iyi.

O kadar da rezil değil yani.
    teşekkürler hocam da.. ben 20 gün önce almışım. aynı dönemde diğer üç fon DZM PAL UPD yaklaşık 150 şer dolar artıdayken RPS 14 dolar eksi yazmış. benim şansıma

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    teşekkürler hocam da.. ben 20 gün önce almışım. aynı dönemde diğer üç fon DZM PAL UPD yaklaşık 150 şer dolar artıdayken RPS 14 dolar eksi yazmış. benim şansıma
    Ben de haziran başı dövizle KRS aldım.
    Bakalım o ne yapacak?

Sayfa 582/582 İlkİlk ... 82482532572580581582

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •