Sayfa 696/696 İlkİlk ... 196596646686694695696
Arama sonucu : 5568 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

Sarı çizgiye kadar geri çekilmeler normal karşılanmalı...Aşağılarda desteğe devam, şahsen ben de çok güveniyorum bu şirkete...Hayırlısı artık.

Huzurlu bir başlıkta bulunmak benim için ayrı bir keyif. Katkıda bulunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İyi tatiller diliyorum sayın dostlarım.
    çok güvenilen bir şirket sonradan güvenilmez oluyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bu hissede en beğendiğim şey, sayın patronlar tarafından gönderilmiş tek 1 tane hisse alım satım haberi yok...Yani adamlar işine konsantre olmuş, piyasadaki hisseleri ile haşır neşir değiller...Yatırım kararlarını bu çerçevede değerlendirmekte fayda var...Hissede bu seviyelerde kâr satışları gayet normal...Alan alsın satan satsın ki piyasa dönsün...
    patronlara övgü...sonradan sövgüye dönüşebiliyor...ibret almak lazım bu borsadan...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şaka maka Ocak ayı bitti...Yabancı ortaklık konusu eli kulağında sayılır...Nasıl bir iş birlikteliği yapılacak, bunun BRKSN'a getireceği sinerji yakın vade beklentilerimiz...2023 yıl sonu kârı için beklentim 250 milyon Tl (+,- 10 milyon) civarında...YTD
    ben üstad müstad değilim...üstad sensin galiba...ama bir gün muhakak bilançoları tuturabileceksin...70 milyon nere 250 milyon nere...yoksa kasten mi bu rakamları yazdın..maksadın neydi ??

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Seçim vaatlerinin birinci sırasında İstanbul'un yeniden dizaynı var ve bu işten etkilenmesi beklenen en avantajlı şirketlerden biri BRKSN...Neresinden bakarsak bakalım orta ve uzun vadede pazar sorunu diye bir şey olmayacak gibi...Kısa zamanda iyi prim yapmış olmasına rağmen portföydeki ağırlığını azaltmadığım bir yatırım benim için. Tahta çoğu zaman aynı sığlıkta devam ediyor, demek ki mal toplu. Bana göre trade gereksiz risk...YTD
    orta ve uzun vadede pazar sorunu olmayacak bir şirket sonradan vasat ,güvenilmez bir şirkete dönüşüyor...acaba dönüşüm sayın hissedarx de mi oldu yoksa şirkette mi ?? buna yatırımcı karar versin...

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Valla, ayrı bir sinerji geldi Sayın keko sayesinde hem kağıda hem başlığa. Allah’ın kendisine sunduğu aklı, bilgiyi gayet şeffaf ve çıkarsız bir şekilde paylaşanlarla bir arada olmak keyif verici...
    önce bu şekilde methiyeler diziyorsun sonra da satıp çekildikten sonra hasta diyorsun... eskisi gibi devam etseydin seni de tekkeme alacaktım...

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Selam keko üstadım.

Valla biz şirketin kıymetini biliyoruz da tahtacı abilerimiz ile aynı görüşte değiliz sanki. Dediğiniz gibi pırıl pırıl bir şirket, sektörü önümüzdeki dönemde iyice canlanacak ki, faiz artırımlarının hemen her yerde sonu gelmek üzere. Hükümetler el mecbur bu sıkılaşmaya bir yerde dur diyecek. Şu dönemde bile hasılat ve kâr gayet iyi durumda iken para biraz bollaşmaya başladığında hele ki Avrupa bağlantısı ile çok daha iyi performans gösterecektir diye düşünüyorum.

Hayırlısı olsun.
    pırıl pırıl bir şirket her nedense sonradan vasat bir şirkete dönüşüyor...oysa ciroları artmış...karı artmış...finansalları çok iyi olmuş..geçmişten çok daha iyi olmuş ....

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Ben ne zaman bu şirkete işe yaramaz demişim onu göstersene bana...Kendi kendine bir şeyler yazıyorsun sonra o yazdığın yalana kendin inanıyorsun...Tam bir mitomani belirtisi yeminle...

Hastasın sen, git tedavi ol çocuğum...
    geçmişte prıl prıl derken sonradan da vasat demişsin... kötünün nazikçe adı vasattır...

8. keko adam olup benim attığım fotolara da bir yorum yapacak mısın ? elinize göre konuşuıyorsunuz olm işte fotoları attım gören görmek isteyen niyetinizi sorgular metiyeler dizdiğiniz atatp den satıp kaçtığını gibi berkosana 1-3 yıl vade de yürüyecek bebek diyorsun ya kaçta kaçacaksınız

Sayfa 696/696 İlkİlk ... 196596646686694695696

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •