Onemli Gunler Banner
Sayfa 648/648 İlkİlk ... 148548598638646647648
Arama sonucu : 5181 madde; 5,177 - 5,181 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. arkadaşlar derinden derinden çalışıyorlar demedi demeyin. bombalar bir bir patlayacak. beklentiyi düşürüyorlar sadece.

Şirketimizin kurumsallığını artırmak ve Yönetim Kurulu oluşumunda daha fazla sayıda bağımsız yönetim kurulu üyesi bulundurma amacıyla, Türk Ticaret Kanunu ve sermaye piyasası mevzuatı hükümleri kapsamında, Şirket Esas Sözleşmesi'nin; "Paylar Türü ve Grubu" başlıklı 7. maddesi ile "Yönetim Kurulunun Oluşum Tarzı, Seçilme Ehliyeti Ve Yönetim Kurulunun Yapısı Ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri İle İlgili Hükümler" başlıklı 12. maddesinin, "Görev Dağılımı ve İcra İle Görevli Üyeler" başlıklı 13. maddesinin ve "Yönetim Kurulu Toplantıları, Nisaplar" başlıklı 15. maddesinin tadil edilmesine ilişkin ekli tadil tasarısı hakkında Sermaye Piyasası Kurulu'na yapılan başvurumuz, SPK'nın 14.06.2024 tarihli yazıları ile olumlu karşılanmış olup, esas sözleşme değişikliği için Ticaret Bakanlığı izinlerinin alınmasını müteakip esas sözleşme tadili, ilk Genel Kurul'da pay sahiplerinin onayına sunulacaktır.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

ve gol ve gol ve gollllll.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. bu damı gol değil

Ali Koç'un hayali: 7 adımda borçsuz Fenerbahçe
    Koç ve kurmayları, sarı-lacivertlileri ülkenin en güçlü ekonomik yapısına sahip kulübü yapmaya kararlı. Emlak projeleriyle yapılandırmadan çıkılacak; büyük başarılar yakalanacak yapının temelleri atılacak.

Sayfa 648/648 İlkİlk ... 148548598638646647648

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •