Sayfa 529/529 İlkİlk ... 29429479519527528529
Arama sonucu : 4227 madde; 4,225 - 4,227 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    Bir şirkette Yönetim kötü niyetli olduktan sonra gerisi hikayedir.

Eplas da o kadar çok hikaye vardı ki, yönetim hepsini çöp etti. Niyetleri bozuk. Bu şirkette favök ü negatif çıkarmak için çok uğraşmak lazımdı ki uğraşmış negatif çıkarmışlar.

Basmane beklentisini de çöp ettiler. Basmanenin hepsi bunların olsa ne olur, yatırımcısı ile paylaşacağını mı sanıyorsunuz !!!

Hisseleri piyasaya dağıttıktan sonra bu şirkette benim beklentim; bedelli sermaye artırımlarına başlanacağı. Ancak geri alım programı başlatırlarsa bedelli beklentim biter.

Kalanlara sabırlar dilerim, iyi tatiller.

2312CRAD3C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    eğer belediye sonrası için hükümete yakın inşaatçıların adı geçmeye başladı ise zaten bunlarıda arsa aşamasında kolayca aradan çıkartacaklardır .Yani değil eplas yatırımcısına bunlara bile fazla birşey bırakmayacaklarını düşünüyorum .
    Bizimkilerde arazi paylarını devirden gelecek parayı kolayca hallederler ,bu konuda hiç şüphem yok , muhtemelen birkaç tane taşınmaz alırlar sonrada bayrampaşadaki egeyıldız binası örneği gibi verirler birilerine kiraya olur biter ,

Eskilerden kimseden ses çıkmadığına göre sanırım bayağı azaldı eplas yatırımcısı...

3. https://m.sonkaleizmir.com/default.a...haberid=157438

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 529/529 İlkİlk ... 29429479519527528529

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •