Sayfa 79/79 İlkİlk ... 2969777879
Arama sonucu : 632 madde; 625 - 632 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Soz sana 3 dolarda 100 bin lot birakacagim ne zannediyorsun 42x.xxx lot ile senelerdir bekliyorum enflasyona karsi yok olmus pasif parami sanami kaptiracagim.auhaha ben bu hayatimi piyasalarda yemisim , hic problem yok bi 10 sene daha yerim , bende sende beraber kazanacagiz yok diyorsan beraber bekleriz her ay 20.xxx atarim. YTD.

2. Cali arkasından hala gedosu takip edenler kaldırın elleri havaya.satip başka dallara konuşsanız bilemem ben deniz gedosla yola devam diyorum kalin saglicakla.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Cali arkasından hala gedosu takip edenler kaldırın elleri havaya.satip başka dallara konuşsanız bilemem ben deniz gedosla yola devam diyorum kalin saglicakla.ytd
    Sabırla çalı arkasında beklemeğe, beklerkende eklemeğe devam ediyoruz, Sn Cemal190757

Akçaya selamlar

4.  Alıntı Originally Posted by elliot41 Yazıyı Oku
    Sabırla çalı arkasında beklemeğe, beklerkende eklemeğe devam ediyoruz, Sn Cemal190757

Akçaya selamlar
    Cok tessekurler sevgi ve selamlar .saglicakla kalin

Konsolide net dönem zararı: -6.630.475 TL
    Geçen yıl: 46.130.575 TL

6. Hayırlı olsun faaliyet raporuna gozucuyla baktim çokta dikkate alacak bisey yok gibi. Satislar yuzde 10 civarı düşmüş, çalışan sayısı vb yatirimlarla ilgili sıkıntı yok. 65 ml parasal kayip yapıştırmış gecmis.. Sene sonu 700-800 arasi ciro ve 120-150 ml net kar olması gerek diye bakkal hesabimi yapar cekilirim kenara. 2025 olmasa 2026 da fiyatlayacak artık toplaya toplaya gideriz problem yok...

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzman arkadaslara bir sorum var: Pazarlama giderleri altindaki 7.1 milyonluk tahsilat gideri nedir? Fikri olan var mi?

8. Yatırım Teşvik Belgesi Yerli Liste içeriğinde yer alan, Metal Kaplama Makinesinin kurulum süreci tamamlanmış olup deneme üretimlerine başlanmıştır.

2024/I çeyrek faaliyet raporu, Sh.15
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Aynı ifade yıl sonu faaliyet raporunda da var...3 aylıklar ile düzenlenme tarihleri yakın olduğu için normal karşılarım...6 aylıklarda ilk bakacağım şey bu ifade olacak...İnşallah copy paste yapmıyorlardır... Bu yatırımı önemsiyorum çünkü bu yatırım Gediz Ambalaj tarafında 29.01.2019 tarih ve 502098 teşvik belge numaralı "komple yeni yatırım" ve geçmiş mesajlarda da çokça bahsettiğim, yılan hikayesine dönen Metal Kaplama Makine'sinin faaliyete geçmesi ile birlikte son bulacak...
    Yeni ifade:

Virgülden sonra büyük harfle devam etmiş köylü...

Yatırım Teşvik Belgesi Yerli Liste içeriğinde yer alan, Metal Kaplama Makinesinin kurulum süreci tamamlanmış, Deneme üretimleri yapılmış olup ürün güvenlik testlerine başlanmıştır.

2024/II çeyrek faaliyet raporu, Sh.16
    - Bilanço sıradan GEDZA bilançosu; şirketin bu vasat kimliğinden çıkması ve kurumsallaşması epey bir zaman alacak... YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

Sayfa 79/79 İlkİlk ... 2969777879

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •