Sayfa 280/280 İlkİlk ... 180230270278279280
Arama sonucu : 2239 madde; 2,233 - 2,239 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Ahhhaaa bu egeen yatırımcısını bu yüzden çok seviyorum,oyuncuyu tehdit edecek kadar cesur (yada oyuncudan daha güçlü).
    Bizde paraşütümüzle takılıyoz işte,kekliğe gitmiş avcı gibin.
    Oysa keklik böcek peşinde,böcek yaprak peşinde,yaprak kendi işinde gücünde.

2. spec efendi bizde sabır 750 tl den beri devam ediyor.bölünmeden vermem vasiyetim var
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

3. 47.8 den 336 ya kadar geçmiş sabrımıda yazayım da haberin olsun.benden ....
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

4. Herkese Merhabalar,Sıkıcı bir dönem evet faiz indirimi başlamadan veya kokusu alınmadan borsa 1 ile 1 geri.Ege şaşırtmıyor.Demiştim demeyi sevmem ama 18 binken demiştim 10 binde olabilir 30 binde.Adamlar kağıtta o kadar güçlü.Birde arkadaşlar inanın burayı kimse okumuyor boşuna speğe mesaj göndermeyin.Bak adam yapamaz artık -3 diyorsunuz adam çatır çutur yapıyor.Sevgili Buraktepe arkanıza yaslanın yaz sonu 50 bin diyordun yaz bitti dostum.Ben dahil hiçbirimizin fiyat tahmini tutmaz adamlar ne derse o. Herşey gönlünüzce olsun kalın sağlıcakla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    7,053
    Nelerin olmayacağını yazmak kolay bir de senin tahminini alalım neler olacak spek ne
    yapacak bir de sen yaz bakarız 3 ay sonra. Faiz indirimi değil GAnalı serbest piyasa
    kuralları gelince dolar baskısı kalkınca her şey düzelir .
    Zaten Burası geyik yapılan bir yer ciddiye alan da yok ...

Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Herkese Merhabalar,Sıkıcı bir dönem evet faiz indirimi başlamadan veya kokusu alınmadan borsa 1 ile 1 geri.Ege şaşırtmıyor.Demiştim demeyi sevmem ama 18 binken demiştim 10 binde olabilir 30 binde.Adamlar kağıtta o kadar güçlü.Birde arkadaşlar inanın burayı kimse okumuyor boşuna speğe mesaj göndermeyin.Bak adam yapamaz artık -3 diyorsunuz adam çatır çutur yapıyor.Sevgili Buraktepe arkanıza yaslanın yaz sonu 50 bin diyordun yaz bitti dostum.Ben dahil hiçbirimizin fiyat tahmini tutmaz adamlar ne derse o. Herşey gönlünüzce olsun kalın sağlıcakla
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

6. Dolara baskı kalkmayacak tahminim 2025 sonu 44-45 Tl.Borsa eski borsayı unutun yok öyle hep kazan hep kazan.2025 sonu 16500. Ege’yi soracaksanız 2025 içinde 20 bini bekliyorum tabi bedelsiz olayı dışında o başka bir level.

2025 Eylülde sermaye artırımı bekliyorum. Öncesinde Mayıs ayında 20 bin üstünü görecektir. Yatırımlarımı buna göre yapıyorum. Ocaktan önce geçen sene ocak ayı fiyatını %20 aşacağını düşünüyorum.
    Hepsi şahsi tahminlerimdir, teknik-taktik bilmem. Yatırım tavsiyesi içermez..
    Eğer tutarsa bana da Üstadım diyebilirsiniz 🤣

Sayfa 280/280 İlkİlk ... 180230270278279280

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •