Sayfa 910/910 İlkİlk ... 410810860900908909910
Arama sonucu : 7275 madde; 7,273 - 7,275 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. 2024 Kasım ayından önce bence Bi cacık olmaz hamsiden hele bir balık mevsimi açılsında bakalım.

2. bu maçla birlikte gelecek sene yine 3 ve 4. lük için bu iki güzide kulübümüz çekişir artık. eğer çok önemli transferler yapmazlarsa. 1 ve 2 de büyük ihtimalle yine aynı takımlar olur diye naçizane düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir tamamen taraftar psikolojisi ile yazıyorum.

3. Beşiktaş tavan tavan gidiyor Sn.Ertuğrul Doğan'ın Trabzonspor'u itibarı da fiyatı da yerlerde sürünüyor öyle ya at sahibine göre kişnermiş kulüp Başkanları dürüst,mert ve adam gibi adam olursa kulübün borsadaki piyasadaki itibar fiyat istikrarı ne t ve güvenilir bir liman olur yatırımcıları cezbeder saygın bir şirket hissesi olur yatırımcılarınıda sevindirir öyle asarım keserim vururum kırarım diyenlerle kulüp yönetilmez sen ali kıran baş kesenmisin be mübarek sen önce kulübünü adil adaletli hakkaniyetli insaflı vicdanlı dürüst yönet ki her yatırımcının takdirini kazan 1560 milyon dolar borç ödedim diyor kulübün borcu hala 4 ,5 milyar Tl peki kedi buradaysa et nerede yok et buradaysa kedi nerede diye sormazlarmı adama Sn.Ertuğrul Doğan efendi kulübü batıran kişisin hiç inkar etme ve hala sürekli fiyatları aşağı basıp yatırımcıların elindekini almaya çalışıyorsun ayıp günah değilmi 2 tl 'ye başka spor kulübü hissesi varmı borsada buda senin yönetiminin ifadesidir beğenmediğin Fenerbahçe'nin hisse fiyatı 110 tl Trabzonspor hisse fiyatının 60 kat fazlası buda sana kapak olsun ..ytd..

Sayfa 910/910 İlkİlk ... 410810860900908909910

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •