Sayfa 38/38 ÝlkÝlk ... 28363738
Arama sonucu : 304 madde; 297 - 304 arasý.

Konu: KONTR - Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Þ.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,403
    ARTIK Macaristan da varýz yazýn bakalým 27 milyon daha listeye dolar ha
    AT yarýþý Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatýrým tavsiyesi içermez yazdýklarým öngörülerim arkadaþ sohbeti düþünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Açýklama

Sosyal medya kanallarýndaki paylaþýmlara iliþkin yatýrýmcýlarýmýzdan sorular gelmektedir. Þirketimizle ilgili olumsuz bir durum veya kamuya açýklanmayan bir husus bulunmamaktadýr.

Farklý kanallardan yapýlan paylaþýmlara itibar edilmemesini; þirketimizle ilgili geliþmeleri paylaþtýðýmýz Kamuyu Aydýnlatma Platformu ve web sitemizin takip edilmesini rica ederiz.

Kamuoyuna saygýyla duyurulur.

Nedir çýkan haber, dedikodu? Bilgisi olan paylaþabilir mi?

3. En sevmediðim bu iþte.. dengesiz kaðýt. Fon çýkýþý olsa alýcý olmasa bile anlamsýz bunlar bu fiyatlar. sahipsiz tahtanýn hali böyle oluyor demek. En garibi de sürekli iþ anlaþmalarýný iplemeyen fiyatlama. demek ki piyasa fiyatýný beðenmiyor daha yerin dibine mi girsin nereye gitsin bu??

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

4. yolumuza devam ediyoruz.

Kýymetli yatýrýmcýlarýmýz,
    Malumunuz uzun zamandýr paylaþým yapmýyorum, iþimize odaklanýyoruz.

Kontrolmatik’te son güncel durumu ve geleceðe yönelik beklentileri yatýrýmcý sunumda paylaþtýk. Henüz okumamýþ olanlarýnýz için kontrol etmesini rica ediyorum.

Pomega;
    TR’de kimsenin cesaret edemediði alanda yatýrým yapýp ürünleri dünya standartlarýnda ürettik.
    Temmuz-Aðustos gibi yatýrýmcýlarýmýza tesisimizi göstereceðiz. Enerji depolama alanýnda Varta iþbirliði ile Avrupa’da önemli bir oyuncu olacaðýz.

Progresiva;
    Þebeke ölçeðindeki Avrupa’nýn en büyük Depolamalý RES projesini hayata geçiriyoruz. Finansý Çin’den saðlayýp Pomega bataryalarýný kullanacaðýz, yatay ve dikey entegrasyonun en önemli modeli olacak TR’de

Plan-S;
    Yörüngedeki aktif 5 test uydumuz ve 4 adet fýrlatýlmayý bekleyen ticari IoT uydumuz ile bu yýl hizmet vermeye baþlýyoruz. Uydu sayýmýz bu Temmuz ayýnda 9 adete ulaþacak ve kamuyu geçip TR’deki en fazla uyduya sahip firma olacaðýz.
    Kendi geliþtirdiðimiz teknoloji ile globalde ilk 3 arasýna girmeyi hedefliyoruz.

McFLY;
    Bu alandada TR’deki ilk Cobot’u ürettik, yakýnda seri imalata geçiyoruz, kendi teknolojimiz kendi üretimimiz, birkaç yýl içinde globalde söz sahibi olacaðýz.

Kontrolmatik sistem entegrasyonu;
    Tamamladýðýmýz ve aldýðýmýz projeler ile bölgedeki en önemli sistem entegratörüyüz, globalde 22. sýradayýz, büyümeye devam ediyoruz.

Bu projeler ve yatýrýmlarýn zorluðu ortada, üstüne finansal piyasalardaki daralmalar ve faiz artýþlarýda cabasý.
    1300’ün üzerindeki kýymetli mesai arkadaþýmla (açýk ara TR’deki en iyi ekip) bu süreci çok iyi yönetiyoruz ve yolumuza devam ediyoruz.

5. Bu haftaki harereketleri resmen yatýrýmcýsýný çýldýrtma noktasýna getirdi. Hafta sonu ve hafta içi gelen KAP haberleri düþüþü engellemesi. Sami Aslanhan'ýn yatirimciya güven verememesi birazda bu kap haberlerini boþa çýkardý.Haftaya bakalým nasýl bir yön çizecek bilemem ama patrona olan güvensizlik, þirkete güvensizliði doðru hýzla evriliyor.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,403
    Dün þirkete telefon ettim çok yoðun telefonlar alýyorlarmýþ bugünlerde metin beyle barýþ beyle konuþtum sonra da benden bir de mail atmani istediler þikayetlerimle ilgili dokuz kadar soru sordum aslýnda daha çok sorabilirdim ama çokta uzatmak istemedim genel bildiðiniz SORULAR olabilir bir çoðu daha sonra gerekirse burada paylaþýrým þimdi asýl konuya gelmek istiyorum bu bölünme süreci gerçekten can sýktý ve her perþembe cuma veya iþte pazartesi Spk haftalýk bülteni bizim bölme ile ilgili haber çýkmayýnca acýmasýzca satýyorlar ve bu pisliði çok kötü etkiliyor dün zaten þirket bununla ilgili bir özel durum açýklamasý yaptý patron Twitter’dan twit attý yani þirket yatýrýmlarýn arkasýnda büyüyoruz ister istemez sýkýntýlar yaþýyoruz gibi serzeniþleri olabilir haklýlar da Ben de diyorum ki yani bir organizasyon mu yapsak 300.000’in üzerinde dünkü öðrendiðim kadarýyla yani þirketten öðrendiðim kadarýyla küçük yatýrýmcýsý var bireysel kontu olmasýnýn o yüzden CÝMER üzerinden SPK‘yý þikayet etsek abidik kubidik þirketleri halka arz ediyor onlara vakit buluyor yedi ay olmuþ hala bir deðerlendirme yok bu iþin sonunda tutup bir de reddedersen Yani neye dayanarak bu kadar uzatýyorlar bizden sonra baþvuran þirketler bile bölündü gitti saçma sapan bekletiyorlar
    AT yarýþý Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatýrým tavsiyesi içermez yazdýklarým öngörülerim arkadaþ sohbeti düþünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Zaten bizde uzun zamandýr bunu söylüyoruz. Sami o kadar yanlýþ iþler yaptiki bunlara artýk mecburen art niyetli iþler demek zorunda kaldýk. Sami aslanhan art niyetlidir.

Sayýn Meteqaz
    Bu sözüm esasen size bir cevap niteliðindedir.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,328
     Alýntý Originally Posted by ata_306 Yazýyý Oku
    Dün þirkete telefon ettim çok yoðun telefonlar alýyorlarmýþ bugünlerde metin beyle barýþ beyle konuþtum sonra da benden bir de mail atmani istediler þikayetlerimle ilgili dokuz kadar soru sordum aslýnda daha çok sorabilirdim ama çokta uzatmak istemedim genel bildiðiniz SORULAR olabilir bir çoðu daha sonra gerekirse burada paylaþýrým þimdi asýl konuya gelmek istiyorum bu bölünme süreci gerçekten can sýktý ve her perþembe cuma veya iþte pazartesi Spk haftalýk bülteni bizim bölme ile ilgili haber çýkmayýnca acýmasýzca satýyorlar ve bu pisliði çok kötü etkiliyor dün zaten þirket bununla ilgili bir özel durum açýklamasý yaptý patron Twitter’dan twit attý yani þirket yatýrýmlarýn arkasýnda büyüyoruz ister istemez sýkýntýlar yaþýyoruz gibi serzeniþleri olabilir haklýlar da Ben de diyorum ki yani bir organizasyon mu yapsak 300.000’in üzerinde dünkü öðrendiðim kadarýyla yani þirketten öðrendiðim kadarýyla küçük yatýrýmcýsý var bireysel kontu olmasýnýn o yüzden CÝMER üzerinden SPKâ€ËÅ“yý þikayet etsek abidik kubidik þirketleri halka arz ediyor onlara vakit buluyor yedi ay olmuþ hala bir deðerlendirme yok bu iþin sonunda tutup bir de reddedersen Yani neye dayanarak bu kadar uzatýyorlar bizden sonra baþvuran þirketler bile bölündü gitti saçma sapan bekletiyorlar
    Ýsimizin basindayiz bildiðimiz iþi yapýyoruz diyenler yakýyor bizi!Biri Bayraktarlarin Mustafasi biri Kontrolmatikin Samicigimi!Egeenden ve kontrolmatikten öyle bir zarar ettim ki hiç sormayýn!Bazen güvenmek de olmuyor bu piyasaya bu þirketlere çok keyifsizim çok bu aralar!!!
     Alýntý Originally Posted by Filozof Yazýyý Oku
    Jantsa bile 9 haftada onaylandý bu kontrolmatikte var bir ilginçlik!Gözaltý hissesi muamelesi görüyor!
     Alýntý Originally Posted by Filozof Yazýyý Oku
    Bu spk gerçekten kontrolmatik ile pek seviþmiyor kaç ay oldu sermaye artýrýmýný onaylamadý!Aralýk nere haziran nere?Sami bey bir el at kaðýtta günden güne eriyor!B
    24.05.2024te yazdim
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aþk''"! “MASA KASA NÝSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

Sayfa 38/38 ÝlkÝlk ... 28363738

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •