Sayfa 844/844 İlkİlk ... 344744794834842843844
Arama sonucu : 6749 madde; 6,745 - 6,749 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    verdikçe veriyorlar. tahtacı patron el ele... bugün 42 tl yi gördü. daha düşmez dedikçe düştü
    düşmez artık bura son dedikçe düştüüüüü

42 nin altı bu firma için bedavanın bedavası. Belki suan %30 zarardayız ama 5 yıl sonra bu firma dolardan altından fazla kazandıracak. Bu kadar iş alıyor hepsi dolar bazlı. Bu karlar eninde sonunda bilançoya girecek.

Borsada böyle bir düşüş var mı bilmiyorum. 2 yıl önce alan ve hiç satmayan kişi bile zararda. Bu hisseye patronların sahip çıkıp geri alım yapması lazm.

5. Zannediyorum çıkan şu tebliğ Gesan'ı kötü etkileyecek.

https://istanbulticaretgazetesi.com/...%20%C3%BCretim

Türkiye'de sadece Kalyon hücre üretiyor. Smrtg'nin de yılbaşından itibaren üreteceği söyleniyor.

‘Yerli hücre’ kullanmayana teşvik yok
    Yurt içinde üretilmiş, güneş hücreleri kullanılmadan yapılan güneş panelleri teşvik belgesi kapsamında olmayacak.
    Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hazırlanan Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Kararın Uygulanmasına İlişkin Tebliğ'de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlandı.
    Buna göre, güneş enerjisine dayalı elektrik üretimi yatırımları kapsamında yurt dışından temin edilecek güneş paneli ve güneş paneli taşıyıcı konstrüksiyon sistemlerinin yanı sıra üretim süreci ingot dilimleme aşamasından veya öncesindeki bir aşamadan başlayarak yurt içinde üretilmiş güneş hücreleri kullanılmadan yapılan güneş panelleri "teşvik belgesi kapsamında değerlendirilmeyen harcamalar" kapsamına alındı.
    Tebliğ, 24 Ağustos'tan itibaren geçerli olmak üzere yürürlüğe girdi.
    25 Ağustos 2024 Pazar

Sayfa 844/844 İlkİlk ... 344744794834842843844

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •