Onemli Gunler Banner
Sayfa 68/68 İlkİlk ... 1858666768
Arama sonucu : 543 madde; 537 - 543 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1. Nasıl bir 110'muş arkadaş, çarpıp çarpıp geri dönüyor iki gündür, hadi bayram öncesi el atın şuna gari, kitleyin tavana, her şeyi benden beklemeyin ‼️‼️‼️

2. tüm yatırımcı dostlara iyi bayramlar.....bol bol et yiyin bayram sonrası pkartı yukarı itelemek için güç gerekecek..tahtacıda dinlendi bu aralar oda destek olursa pkartı kimse tutamaz...

3.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    tüm yatırımcı dostlara iyi bayramlar.....bol bol et yiyin bayram sonrası pkartı yukarı itelemek için güç gerekecek..tahtacıda dinlendi bu aralar oda destek olursa pkartı kimse tutamaz...
    Hayır'lı bayram'lar
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Sulh'u umuminin (Dünya barışının) hakim olduğu bi dünyada sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzur dolu bayramlar gecirmeniz duası temennisi ile hayırlı bayramlar selamlar

5. Tüm paydaşlara sevdikleri ile sağlıklı, huzurlu ,hayr dolu nice güzel bayramlar dilerim ..
    Saygılarımla

Herkesin Kurban Bayramı 'nı en içten dilekleirmle kutlarım...

Nice bayramlara sevdiklerinizle birlikle erişmenizi, bayram tadında bayramlar geçirmenizi dilerim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

7. Bu bayram İstanbul'da büyükada'ya gezmeye gittik gerçekten Türkiye kartın ne kadar gerekli olduğunu orada gördüm çünkü içeride adada gidilecek yerlere yürüyerek ulaşmak özellikle çocuklarla bayağı zor kondisyonlu olmanız gerekiyor ve içeride kullanılan elektrikli taksi ve minibüslere İstanbul'a ait kullanılan kartınızın olması gerekiyor ve uygulamasını indirmeniz gerekiyor yoksa hesap kartı ve kredi kartından çok daha yüksek ücret kesiyorlar hasılı Türkiye'nin her yerinde geçerli olacak Türkiye kartın bir an evvel çıkartılıp uygulamaya geçilmesi lazım devletle yapılan ve Mayıs ayında teslimatların başlayacağı anlaşma İnşaallah Türkiye kart üzerinedir diye temenni edelim

Sayfa 68/68 İlkİlk ... 1858666768

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •