Sayfa 893/893 İlkİlk ... 393793843883891892893
Arama sonucu : 7144 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Bu hafta veya haftaya, anlayan anlamıştır.
    Dileyen belediyeden teyit edebilir
    Sayın Kartal, gayretiniz için çok teşekkürler ama basit bir imar işini yıllardır çözemeyen bu belediyenin sözüne de güvenilmediğini bir çok kez gördük.. hadi hayırlısı artık..

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Sn Ayan09 haklısınız bende kaç kez aradım ve hatta burada da yazdım aldığım cevapları, bir iki hafta, birkaç hafta gibi, fakat bu kez daha bi net tonlama ile cevap verdiler, umarım bu kez bizi yanıltmazlar, yine yazıyorum dileyen kartal bld plan projeyi arayıp görüşebilir, arayan olup burada paylaşılarsa ben de memnun olurum....

3.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Sn Ayan09 haklısınız bende kaç kez aradım ve hatta burada da yazdım aldığım cevapları, bir iki hafta, birkaç hafta gibi, fakat bu kez daha bi net tonlama ile cevap verdiler, umarım bu kez bizi yanıltmazlar, yine yazıyorum dileyen kartal bld plan projeyi arayıp görüşebilir, arayan olup burada paylaşılarsa ben de memnun olurum....
    İnşallah bu son olsun.. tamamlansın yıllardır süren imar süreci.. hisse değerine ulaşsın artık..

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Bu düşüş olmadı tahtacı. Dünkü yükseliş gel gel miydi yani?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

5.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Bu hafta veya haftaya, anlayan anlamıştır.
    Dileyen belediyeden teyit edebilir
    Hissenin durumuna bakınca malesef yine başka haftalara kalmış gorunuyor sn kartal...

2304FPN6DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Merhaba Sn Baybora51 maalesef değişen bişey yok, belediyede bahane çok...

7. Milliyet gazetesinde az önce gördüğüm haber, Sarıyer Tarabya Sahili'ndeki İBB'ye ait 'turizm tesis alanı' imar planlı 829 metrekarelik arazi, ihale yoluyla İBB tarafından satışa çıkarıldı. Metrekaresi yaklaşık 480 bin lirayı bulan arazi için ihalede bir istekli teklif verdi. İBB Encümeni, 398 milyon 126 bin 400 liralık bedelin, bir miktar üzerindeki teklifi kabul etmedi; farklı bir isteklinin bulunmaması dolayısıyla ihale iptal edildi. bizim tarla/arsa denize çok uzak emsal olamaz 18 lik madde de çıkmadı tapu da çıkmadı...

8. Bir hafta muhabbeti geceli 1.5 ay oldu.Malesef hiçbir gelişme yok.Duyuma göre kesinlik ifade eden beyanat vermezseniz kimsenin hakkına girmemiş olursunuz.Hisse o günlerden bu güne %20 değer kaybetti

Sayfa 893/893 İlkİlk ... 393793843883891892893

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •