Sayfa 45/45 İlkİlk ... 35434445
Arama sonucu : 358 madde; 353 - 358 arası.

Konu: KONTR - Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş.

1. durum değerlendirmesi, plan-s te neler olacak ? kontrolmatik kasasına giren nakit parayı plan s e mi aktaracak

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    kurbanlık koyun gibi miskilim kağıt!
    Banker bilo filmi aklıma geliyor. 28 Haziran'da da ky ye yoneticeler yaptım ama hele bir sor niye yaptım cevabını verecekler. Sonrası filmde zaten anlatıyor. Yaptım ama niye yaptima devam, zaten süreç ona benziyor

Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Fenerlee sami kendi mi diyor gelen parayı sıfır faizle şirkete borç verecem diye.
    Ben Samiye zerre kadar güvenmiyorum. Ama bi şekilde bulaştım lanet kağıda
    Başından beri bu sami para peşinde sürekli borç harç bedelli vs hisse sat pazar tezgahçısı gibi millete zorla mal satıyor ve acele ediyor. Yangından mal değilde para kaçırır gibi bir hali var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Oncekı satışlarında aynı şeyi yapmıstı.O yüzden böyle düsünüyorum
    25 Hazıranda bır cok sorunun cevabı netlesecek.25 Hazıran kader anı
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

4. kontrolmatık dışında açıklanan şirket bilançolarına göz attık

sn sami aslanhan beye tesekkür etmek için 28 haziranı bekliyoruz

5. Çok iyi hatırlıyorum "nitelikli yatırımcı salak mı bu fiyattan alsın baaassss " diye yorum vardı. Nitelikli yatırımcı da borsaya yedirdi malı. Salak olan KY KY de masum değil. 200 den niye aldı? 300 e satmak için tabi. Herkes birbirine kitleme derdinde

Pekiiii, Sami salak mı? En akıllısı o. Önünde 2 seçenek var. 1)Para lazım, 2)mal varlığını arttırması lazım. Nasıl olacak ikisi birden?
    200e faizsiz kredi veririm. Şirkete para eklerim. (1 cepte) 200 e sattığım faizsiz malı geri alırım. (Şuan geri alsa 175 TL den 25 TL kar eder.)

Şirketin faaliyetine lafım yok. Her şeyin ederi var. Olan KY ye oldu. Bence çokda iyi oldu. Eder hesaplaması yapmazsan ponzide kalırsın. Aynısı sasa ve hektaşta da olmuştu. Her zaman olmaya devam edecek. KY hiçbir zaman masum olmadı. Twitter da ağlamasın.

Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Kurumsala satmasi cok da bir onem arzetmiyor

2022, 23-24 kasim...
    KONTR özel emir yolu ile yerli kurumsal ve yabancı kurumsal yatırımcılara 5milyon lot mal satti
    200 TL fiyattan

zaman icinde 350'yi gordu KONTR,
    simdi 175 TL

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    https://www.linkedin.com/posts/resul...member_desktop

Kontrolmatik Technologies olarak; Ankara'da Bayındır Barajı'nda 1 MW Yüzer Güneş Enerji Santrali Projemizin saha kurulumuna başladığını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Bay Yunus Abay ve Bay Abdurrahman Kaya 'a zorlu proje dönemi boyunca gösterdikleri özverili çabaları ve sarsılmaz destekleri için en içten şükranlarımı sunuyorum.
    Böylesine özverili bir ekiple �� çalışmak bir onurdur

Ayrıca, Yöneticilerimiz Sayın Necmettin ve Sayın Onur 'e her koşulda verdikleri sınırsız destek için en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Şimdi bu projenin tamamlanmasını ve aynı ilk coşku ve heyecanla sisteme enerji verme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 45/45 İlkİlk ... 35434445

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •