Sayfa 810/810 İlkİlk ... 310710760800808809810
Arama sonucu : 6480 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bilançoyu halen göndermemelerinden iyice kıllanmıyorum desem yalan olur...Bu ne yahu ?
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Seni tahtada hiç göremiyorum diyorum..
    Bilançoyu beklediğimi demiştim üstadım...

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bilançoyu halen göndermemelerinden iyice kıllanmıyorum desem yalan olur...Bu ne yahu ?
    Ne diyelim yv diz boyu böyle basiretsiz bir yönetime sahibiz yazık kağıdı maskara yaptılar yüzlerine teneke cakmislar utanmak arlanmak yok

4.  Alıntı Originally Posted by Akinkktrk Yazıyı Oku
    Ne diyelim yv diz boyu böyle basiretsiz bir yönetime sahibiz yazık kağıdı maskara yaptılar yüzlerine teneke cakmislar utanmak arlanmak yok
    Bu piyasada her şey yerel ve global piyasaların seyri, ekonomik gidişat ve dahi şirketin finansalları ile ilgili değildir...Çoğu zaman hissenin iç dinamikleri de fiyatlama üzerinde etkilidir...En yakın örnek HEKTS...Geçen yıl bu zamanlar 18.42 TL iken dünkü kapanışı 4.46 TL...Üstelik ülkenin en ciddi bilinen kurumu OYAK iştiraki...Grubun biri çok parasına güvenip posta koymaya çalıştı, şimdi hepsi batık !...Yani demem o ki tahta sahipleri ile iyi geçinmek herkesin yararına...Alırım, götürürüm, mal kaptırdılar vs bunların hepsi yalan...Adamlar bu işin profesyoneli olmuş belki de arkalarında patron desteği var; ne zaman nasıl bir KAP gelecek senden benden çook önceden biliyor ona göre pozisyon alıyorlar...Zaten keko da yok ortada sattı hepimizi...

5. Normalde Temel neyi alacağını, Teknik ise nereden alıp satacağını gösterir ama borsamız sahipli sahip ne derse o ...
    Bizim borsamız insider bilgi ile hareket eder, her şeyi önden fiyatlar ve biz her şeyi sonradan duyarız.Kap geleceğini bilip önceden poz alıyorlar o yüzden Teknik varsa varız, stopsa stop trend varsa mal taşırız. Gerisi hikaye!

bunu bazılarına anlatamazsın hep uzaya gidecek sanırlar hisseyi

6.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    Normalde Temel neyi alacağını, Teknik ise nereden alıp satacağını gösterir ama borsamız sahipli sahip ne derse o ...
    Bizim borsamız insider bilgi ile hareket eder, her şeyi önden fiyatlar ve biz her şeyi sonradan duyarız.Kap geleceğini bilip önceden poz alıyorlar o yüzden Teknik varsa varız, stopsa stop trend varsa mal taşırız. Gerisi hikaye!

bunu bazılarına anlatamazsın hep uzaya gidecek sanırlar hisseyi
    Aynen söylediklerine katiliyorum

7. DNSI 2 milyar pd oldu hissedarx üstad..
    Ciro ve kar bizden düşük..
    İstedikleri an çekiyorlar yukarı..

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    DNSI 2 milyar pd oldu hissedarx üstad..
    Ciro ve kar bizden düşük..
    İstedikleri an çekiyorlar yukarı..
    Üstadım, bunlar da istese çeker, sıkıntı olmaz...Mal onlarda...Özelden sana yazdığım şirket de sermayesi düşük karlılığı iyi, muazzam bir beklentisi var ancak sektörel anlamda en düşük rasyolardan işlem görüyor ve piyasa değeri yerlerde...Yani ağalar ne derse o oluyor onu demek istedim...

Ha, bu yazdıklarım finansalların hiç bir öneminin olmadığı anlamına gelmiyor, zaten temeli olmayan hiç bir hisseden tek 1 lot bile almam...

Sayfa 810/810 İlkİlk ... 310710760800808809810

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •