Sayfa 662/662 İlkİlk ... 162562612652660661662
Arama sonucu : 5293 madde; 5,289 - 5,293 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Neyse...
    Dikkat çekmek istediğim nokta, işini uyduran uyduruyor, konjonktür, denetimsizlik, buna imkan sağlıyor.
    Şirkete gelince, bana göre uyutulmaya çalışılan bir cevher..
    Ben burdayım ve bekleyeceğim.
    İmar geçer umuduyla bir tarlanın ufak hissedarıyım.
    Bir daha da yazmayacağım.
    Bol kazanç dileklerimle.
    Sayın mterkan ilk paragrafınızda yüzde yüz haklısınız . Şirketin üzerinde bulunan arsaların değerini herkes biliyor. Doğru düzgün bir denetim mekanizması olsa zaten böyle olmaz. En son şişe. Örneği adamlar çıktı kağıttaki hareketler incelenmeli diye spk ya çağrı yaptı .Burdayım kendi adına ve burda da olacağım .Yüklüyüm durumlara göre de daha da arttırmayı düşünüyorum ve blokajdayım . Bir gün o tarlalardan imar geçtiği gün burda olmak dilekleriyle
    Sağlıkla

2. Aynı 2019 yılı gibi oldu. Hacim bittik, şirket ölü fiyatına işlem görüyor. Tek otel fiyatına bile değil artık. Otel fiyatları bu yıl 2'ye katlamış ama varlık fiyatı geçen yılki fiyatta bile değil.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Türkiye'nin İsrail'e ticari ambargo kararından sonra hisse tamamen dağıldı. Ondan önce az biraz tepki veriyordu. Şuan tamamen ayrı bir ligde işlem görüyor. Yatırım ve emeklilik fonlarının 10 milyon lot üzerinde alımı var. Bankof 30 bin lotla tahtayı yatırıyor, günlük işlemde, manipülasyonsa manipülasyon.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. Hillside değerleme raporundan "2024 yılı beklenen kira geliri 352.188.665.-TL olup bugüne indirgemiş değeri ise 278.410.012.-
    TL olarak hesaplanmıştır. Yuvarlatılmış yıllık kira değeri 278.410.000.-TL'dir."
    Nerdeyse 20 yıllık kira ederine tüm şirketi bağışlıyorlar.

5. Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 662/662 İlkİlk ... 162562612652660661662

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •