Sayfa 695/695 İlkİlk ... 195595645685693694695
Arama sonucu : 5558 madde; 5,553 - 5,558 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Adamlar akıllı...Skumteck S.A firması nerede Norveç'te. Bir çoğumuz bilmeyiz ancak Norveç petrol rezervi açısından Dünya 18 ncisi ve üretim maliyeti devlet teşvikleri vs nedeniyle son derece uygun...

Peki, BRKSN'ın ürettiği malzemelerin hammaddesi nedir: PETROL !...Türkiye gibi "demokratik" bir ülkede yıllarca bürokratik işlemler, yatırım süreci ve maliyeti gibi tırışkadan geçecek süreleri bir kalemde geçip hazır fabrikadan üretecek sonra TR'de satacak...

Geleceğin SASA'sı gibi görüyorum bu şirketi...YTD
    Geleceğin sasası sen sattiktan sonra işe yaramaz bir hisseye mi dönüştü..çok küçük bir şirket olan skumtech e bu kadar mı anlam yüklenir ??

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    https://www.dailymotion.com/video/x4f8qgz

Arkadaş kimsenin parasını almadık...kimseye hisseyi yukarıdan da kitlemedik..bize illa ki ver paramızı mi diyorsunuz ?? nedir bizle olan meseleniz ??
    yukarıda fotoları attım adam olsanız düzgün cevap verirsiniz derdimiz belli olm elinizdeki mala göre konuşuyorsunuz çok sevgili dostun onur da miatk olacak diyordu atatp için bu kadar yüzsüz olmanızı beklemezdim hiç onur gurur seref yok mu la sizde

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Şirketin ana pazara çıkıyor olması sadece tahtanın likiditesinin artmasına değil aynı zamanda kurumsal kimliğine de olumlu katkı sağlayacak. Hele de BIST 100'de işlem görmeye başladığı anda AB pazarında büyük sükse yapar. Şayet sayın keko'nun hızlı büyüme ve kâr artışı ile ilgili (benim de katıldığım) öngörüleri gerçekleşirse uzak olmayan bir süreçte bebek BRKSN'ı bir üst pazarda görmek mümkün olabilir...YTD
    Bebek hisse bu gün yaşlandı mı ?? Dostum senin geçmişteki her yorumun birer delildir..daha ne. Kadar paylaşayım ki ??

4. kekocum yavrucum çakma analizci gel bana cevap versene yemiyor mu maçan

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bak geçmişte kentsel dönüşümün berkosana olası olumlu yonlerini dile getirmissin bu gün ondan bile söz etmiyorsun..
    Yahu ben o mesajı yazalı 7 ay geçmiş ve bu süreçte ben ekonomistim diye hava atanlar faizleri % 8.5 seviyesinden % 50 lere çıkarmış...Tezgah altı faizler % 60 ları bulmuş.. GYO şirketlerinin satış ofisleri sinek avlarken; vatandaştan nefes alma vergisi alalım mı almayalım mı diye tartışıldığı, memleketin kasasının tam takır kuru bakır hale geldiği bir konjonktürde kim s.ker kentsel dönüşümü...Millet aç, gelmiş kentsel dönüşüm diyor...

Senin bunu bile OKUyacak kapasiten yokken gelmiş benimle aşık atmaya çalıyorsun...Senin bu söylemlerin ancak telegram müritlerine hitap eder, burası orası değil...Yanlış yerdesin...Daha fazla da kendini rezil etme bence...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Geleceğin sasası sen sattiktan sonra işe yaramaz bir hisseye mi dönüştü..çok küçük bir şirket olan skumtech e bu kadar mı anlam yüklenir ??
    Ben ne zaman bu şirkete işe yaramaz demişim onu göstersene bana...Kendi kendine bir şeyler yazıyorsun sonra o yazdığın yalana kendin inanıyorsun...Tam bir mitomani belirtisi yeminle...

Hastasın sen, git tedavi ol çocuğum...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 695/695 İlkİlk ... 195595645685693694695

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •