Arama sonucu : 2 madde; 1 - 2 arası.

Konu: Matriks 5 dakikalık Grafiklerde hala 7xxx bar mı görebiliyoruz ? *Geçmiş veri temini*

1. Question Matriks 5 dakikalık Grafiklerde hala 7xxx bar mı görebiliyoruz ? *Geçmiş veri temini*

Merhaba,

Şu an hisseler ve vadeli piyasalarda 5dk lık grafiklerde hala 7bin küsür barlık veriyimi görebiliyoruz?

Matriks için vadeli piyasalarda 1 yıl veya daha geriye dönük 5dk lık veri nasıl temin edebilirim.

Viop'un Vob olduğu zamanlarda da bu sıkıntıdan dolayı 5 dklık algoritmik trade sistemlerini tasarlamak çok sıkıntılı oluyordu, metastock ile hamallık yaparak backtestler beni çok yormuştu zamanında.

çok sonrasında Tradingview bu derdime çare olup beni çok rahatlatmıştı o konuda, alışık olduğum Matriks'i kullanmayı bırakmama vesile olmuştu ama bazı sebeplerden dolayı matrikse geri dönmek istiyorum.

Şu an durumlar nasıl ?
    Son düzenleme : ZerK; Dün saat: 04:21.

2. En iyisi tekrar matriks ile uğraşmak yerine algo trade için Matriks IQ tarafına odaklanayım diyorum, c# ile daha komplike sistemler yazabilirim en azından.

Önceden yanlış hatırlamıyorsam, matriks de vob için yakın vade verilerini birleştirerek ucube uzun vadeli data oluşturuyorduk, Matriks IQ tarafında 5 ve 15 dk lık datalardaki durum nasıl acaba?
    Viop için backtest yapabileceğim, hisse vadeli verilerine erişim nasıl oluyor ? Baktığım kadarıyla Matriks IQ da da 5dk lık veriler sınırlandırılmış.

Matriks destek ekibi hala istek üzerine geçmiş veri veriyor mu?

Forumun bu kısmına kimse bakmıyor sanırım

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •