Sayfa 257/1044 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Söz gümüşse suküt altındır
    Selim abim kıymetlimizdir üzmeseniz iyi olur.
    Grafik yollamadan dün geceki ARSAN yorumunu nasıl yapabilirdim?

Yorum varsa grafik olmalıdır...

Zaten SPK desteksiz atışları takip ediyor. Varsa bir temeli, tekniği ona karışmıyor...

O nedenle grafik olmadan her şey havada kalır...

Selim can dostumuzdur. O 'nun niyeti temiz. Kul hakkından çekiniyor...

Aslında aynı şeyleri söylüyoruz:

- Dayanaksız söylemler tehlikeli...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by t/a Yazıyı Oku
    grafik yollamadan dün geceki arsan yorumunu nasıl yapabilirdim?

yorum varsa grafik olmalıdır...

zaten spk desteksiz atışları takip ediyor. Varsa bir temeli, tekniği ona karışmıyor...

O nedenle grafik olmadan her şey havada kalır...

selim can dostumuzdur. O 'nun niyeti temiz. Kul hakkından çekiniyor...

aslında aynı şeyleri söylüyoruz:

- [ı]dayanaksız söylemler tehlikeli...!!![/ı]
    Haklısınız tabi.

Ben selim abinin neden öyle bir öneride bulunduğunu anlayamadım.

tabi üstüne alınıp bi şeyler çıkarıp yazan syın nilkizi'de anlayamadım
    sanki gereksiz bi çıkış, alınganlık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yok artık başlık sistem takibi

Grafik olmasın

Rahatsız mi oldunuz selim bey

Ben atmam grafik
    Saçmalamayınız nilkiz bey. niyesini sebebini açıkladım ya. Sen grafik atma diyecek olsam derim. Sen parça aldırınca bi alıngan oldun. Tekrar geçmiş olsun
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Saçmalamayınız nilkiz bey. niyesini sebebini açıkladım ya. Sen grafik atma diyecek olsam derim. Sen parça aldırınca bi alıngan oldun. Tekrar geçmiş olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
    Haklısınız tabi.

Sevgili abim,

Bak tane tane anlatayım.
    Bende aslında bir Ky yim . Bildiğiniz türden yani. alırım satarım. Bu yüzden çok battım. Çokta çıktım. En az 3 kere batmışlığım vardır. Ky nin ruh halini çok iyi anlıyorum hisse düşer küfür eder. satar. hisse çıkar yine küfür eder çünkü satmıştır.
    Biz daha doğrusu ben, insanlara yapması gereken şeyi anlatmaya çalışıyorum. Yapmaması gerekenleri de. Bu yüzden grafik atarım. ya da atarız. Bilmeyen biri gelir alır. Hisse düşer normaldir. Gün içinde uyması gereken formasyonu yada tahtada olan olaylar nedeniyle, hisse düşer, satar. Ardımızdan küfreder. Sonra hissenin yükü hafifleyince normale döner tazı gibi aldığı yeride geçer. Bu seferde yine döner geri alır yine düşer. Oyuncu ve yatırımcı arasındaki farklar hakkında hatta deyimler ve terimler hakkında bihaber olan KY olanların farkında olamadan testereye kurban olur bu işe nalet eder gider. Oysa bu işin özünün ne olduğunu anlasa hani demiştim ya "yeni gelin gibi sarılsa malına" para da kazanacak huzur da bulacak. ama yok kazın ayağı öyle değil. Şimdi dün en bariz örneğini yaşadık bak. Ustam dediğim üstadım dediğim T/A abi bi yorumda bulundu. Aslında bende aynısı söyledim. Peki kabul ben biraz daha sert ya da hard core söylemde bulundum. Ama sonuçta ikimizde aynı yeri görüyoruz. Aynı grafiğe bakıyoruz. Vade dilimlerimiz farklı. Ama ortada bi mal var abi. kime sorsan aynı şeyi söyleyecek. Bak bundan tam 3 sene önce yada bilemedin 4 sene önce hatırlar mısın bilmem ben GEDZA başlığındaydım. Hatta fötr şapkalı nickli kütahyalı 43 vardı. Adam sırf bu hissede olanlar hadi demeyeyim onun yüzünden ecelinden kalp krizi geçirdi öldü. Ben o zaman yırtınıyordum bu hisse 3 lira 5 lira değil en az 30 tl olmalı diye ... Eski başlık orda abi buyrun gidin okuyun...

Nilkız sen grafik at kardeşim. Sen at ki, insanlar nasıl yatırım yapılır nasıl beklenir öğrensinler. Zaten amaç ta bu. İnsanlara bir şey katabilmek. Öpüyorum seni.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Haklısınız tabi.

10 grafik atarsın biri tutar insanlar tutana bakar benim attığım grafiklerin şans diyorum gerçekten çoğu iyi prim yaptı hatta dandan abim turnaci dedi.

Özelim dolu hiçbirine cevap vermiyorum burada altına 3 beş kelime yorum yazıyorum hiç eleştiren yok

Ben buraya niye grafik atıyorum 51 yaşımdayım daaaa

Biri olmamış desin yanlış düşünüyorsun desin burası böyle olmalı desin diye kimse demiyor e o zaman nasıl gelişecez.

Ben söyledim mesela oyak o düşeni kırmadan alınmaz dedim. Sizde desenize yine yazayım ben grafik atıyorum öğrenciyim diye ama okuyan atliyorsa kendi bilir insanlar 600 TL'den jant alıyor 1000 liradan fren alıyor bu piyasa kimse al sat demiyor.

Ben beklerim abi

Birde grafiklere bundan sonra ne olacağını atmamız lazım bu grafiklerin amacı fal bakmak degilmi

Ben size bulayim bir iki video atayım

Elimde 1 senelik Info var 1.9 lira maliyetli
    4 aylık atlas var 1.72 maliyetli mesela hedefe gelmeden satmam

Sayfa 257/1044 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •