Sayfa 82/89 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. 5,40 TL dan giriş yaptım.Ana hisselerden yan hisselere geçiş var bugün borsada.Buda hakkından fazla geri gelmiş.Yatırım tavsiyesi olamaz...

2. Çok bekletti hisse. yeni fabrika açacağız dediler ama hiç haber de çıkmadı.
    Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır..

3. Yeni yeni tanıyoruz hisseyi bir ben tahtacıyı öptüm bir o beni öptü ne inat varmış tabana bağladı, çözmedi bu kadar inatçı ise bir tabanını daha görmek isteriz.

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Yeni yeni tanıyoruz hisseyi bir ben tahtacıyı öptüm bir o beni öptü ne inat varmış tabana bağladı, çözmedi bu kadar inatçı ise bir tabanını daha görmek isteriz.
    Bence bu yeterli karımızı sıfırladık.
    Zarar kes yapmak istemiyorum. Tam da borsanın balonlaşmaya başladıgı
    şu zamanda diplerden dönmek imkansız hale gelebilir.

5. Dolar bazında iyice değer kaybetti. Böyle sanayi hissesi mi olur, sudan ucuz hale getirdiler. Bir damacana su bile 10 liranın üstünde
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. [IMG][/IMG]

HAFTALIK GRAFİK

Hissede çok sert bir düzeltme olmuş. Bundan sonrasına bakmak lazım
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. Patron satışı bitti sanırım.

8. saatlikte RSI hafif yukarı yönlü görünüyor. Hayırlısı bakalım

Sayfa 82/89 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •