Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
yukarıda yazdığım yorumuma ek olarak kendi soruma kendim cevap yazayım dedim. bir sitede paylaşmışlardı tesadüfen okumuştum bir ingiliz ingilizce bir fıransız fıransızca bir alman almanca bir TÜRK türkce ...kısaca kendi dilinden bir metni okuyup dogru anlıyanlar öğrençiler içinde listede en son bizim cocukların oldugunu yazmışlardı. bir de ÜNİVERSİTE sınav sonunçları açıklandığı zamanda haber olurdu şu kadar kişi sıfır çekmiş diye bunlarda aynı kategoride www.borsagundem.com
kardeş asyabank tmsf.deki şirketlerden tasfiyesi yapılıyor.tasfiyeden para kalırsa veya borsa yatırımcısı için devletin alacağı kararı beklemekten başka birşey gelmiyor elimizden.yani bankanın satışı diye birşey olamaz gerçek bu acı ama gelinen nokta .
sanırım devlet 75 kuruş muhammen bedelle en son satışa çıkarmıştı demekki en az ederi o zaman oydu ama biz yatırımcıların magduriyeti giderilmediği gibi tasfiyedn bilgi bile verilmiyor yapacak bilmiyorum ne var.
tmsf.ye geçtikten sonra kaç yıl devletteydi gelinen nokta devletimizde hatalıdır ama bu sonucu değiştirmiyor kimi kime şikayet edeceksin
hoşça kalın