Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
Hisse misse işleri zor işler...Hem paranı hem sağlığını alır haberin olmaz...Mesela ben...Çuvalla para kazanmış bir o kadar da kaybetmişim...Şimdi kendime fazla fazla yetecek param var ama her şey yasak...Rakıyı bile yasakladı doktor...S.keyim böyle hayatı...Bizim zamanımızda yoktu bu BES Mes işleri, bu piyasada çok hırpalandık...Şimdi koskoca İş Yatırım mesela, ki an itibariyle elimde tuttuğum fonun yöneticisi...Adamların milyon tane departmanı var, her türlü veri, rapor her ne boksa dibine kadar inceliyor...Benim yapmam gereken şey diplere yaklaştıkça elimdeki fonları Hisse Fon'a, zirve gördüğüm yerlerde ise Faiz içeren fonlara çevirmek için talimat vermek ve para sayma makinesinde paraları saymak...

Bizden geçti tabikine, artık gençlere öğüt olsun bu yazdıklarım...Para kazanmak için seçtiğiniz yöntem sağlığınızı bitiriyorsa ve kazandığınız paraları yiyemeyeceğinizden endişe ediyorsanız hemen o piyasadan kaçın...

Nokta...
sen harbiden hastasın ya.......senle uğraşmaya değmez....bence bir doktora git...üzüldüm şimdi..