Alıntı Originally Posted by mensuk Yazıyı Oku
Bu aralar bu üslup çok moda... Görmüş geçirmiş, borsanın kitabını yazmış ve biz zavallılara reva gördüğü kârları kendine kâfi görmeyecek kadar ustalaşmış borsacı üslubu... "Sabredin zavallılar... Kazanacaksınız, ama ben yokum."
Hem "ben hatamı anladım, özür dilerim" üzerinden ağırbaşlılık, mütevazilik devşireceksin hem de aynı mesajda "Alka iyi ama ben çok çok iyiye layığım" diye ustalık taslayacaksın. Pes doğrusu...

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
herkes en iyisine layıktır dostum benim ağzımdan bu manaya gelecek bir şey çıkmadı...ben daha süpriz bir hisse arıyorum...aradığımı da henüz bulmuş değilim..kim bilir belki de hiç bulamayabilirim...borsada belki de 50 hisse iyidir ama bu iyi hisselerin içinde ancak 5-10 tane çok çok iyi olabilir...500 hisseden bunları bulabilmek zordur..iyi araştırma gerektiriyor...yoksa ben layığım siz layık değilsiniz demek değildir..eğer siz böyle bir hisseyi görmüşseniz bana da haber verin bende alayım...

endeksin düşmeye başladığı bu günlerde 50 tane iyi hisse belki düşüşlere direnebilir veya az etkilenebilirler ama aradığımız çok çok 5-10 hisse ise bu kötü endekste dahi çıkma potansiyeleri olacaktır...işte bizim aradığımız budur...bunu aramak böbürlenmek veya kendini çok büyük görmek anlamına gelmiyor...

arayan mevlasını da belasını da bulur demişler atalarımız...biz de bu borsa aleminde arayış içindeyiz..