bu nedenle avgyo icin konusuyorum trajik olaylar haric dibi 80/1.20 kanalidir. adamlar 6tl de bos tahta cevirip 2.5/2/1.5 tl lerden sizi kandirip mali yuklemisse kusura bakmayin bu teknikten bir haber olundugu icin. suan metro bos patinaj yapiyo 2de. her gun gel gel cekiyo %5 eksi artiyla. ben bu gun alim bi tavan ceker cikarim deyip yarin bir gun olasi dususte hapsolan ky. galipcime sövmesin tek. biz ky. olarak da biraz cuvaldizi kendimize batiralim. kolay kazanilmiyo para hisse alirkende hevesle almayalim tek. hic olmassa bir miktar veri analizi yapalim. bu galipcim onceki harekette 1.6larda kozalaklari alacam dedi doldu tasti tahta. izah ettik sermayesi gucu parasi yetmez ayrica yedirmezler dedik. kufrettiler metro tahtasinda. sonra bir baktim ayni kisiler 7x krslarda aglama duvari olmuş. şimdi de metroda ayni risk var. galip bu belkide bos tahtayi 5e bile surer lakin mici yiyen girer benim micim yemez. avgyo da micim yiyor dibe uzaklik ve süzme modu oldugu icin. 3/6 aya en kotu 1.3larda vadeli faizimi alir cikarim. iyi ihtimal 2 ye bukup canak yapar cikarim. %60maldayim %30 1in altinda alirim; %10 la almam nakit kalirim tahta kapanirsa 1 yillik tatil yapar bol bol su icerim :)