"Satmayın Beni"

https://t24.com.tr/haber/ali-koc-tan...in-beni,862744

Siz bu olayın bilinç altını bilirmisiniz?

"Seçim oldu A.K. başkan oldu hepimiz çok mutluyuz. Karizmatik, zengin, eğimtimli, kültürlü. Türk futboluna örnek olacak kişi gelmişti sonunda Fenerin başına!
Hissedarlar için orta vadede umut yoktu ama, uzun vadede A.K.a güven vardı neyse.....
Tabi seçimi baya bir farklı kazandı! Kimse bu kadar farkı beklemiyordu, doğal olarak bende.
Derin fenerbahçe diyebiliceğimiz (3 kuşaktır kongre üyesi olan) bir kaç kişi ile, rkı - balık masasında sohbet ederken; Yaw dedim bilseniz bilseniz siz bilirsiniz, A.K kazanacağı belliydi ama, bu fark nedir yaw, 20 senedir başkanlık yapmış, görece güçlü A.Y ve yönetiminin eli armut mu topladı bu nedir dedim?
Aslında dediler seçimin başa baş gitmesi bekleniyordu ama A.Y. çok güvendiği gruplar onu satışa getirdi."

A.K. 16 bin küsür, A.Y. 4600 küsür oy aldı! 4000 - 5000 oyu temsil eden grupların son günlerde satışına geldi. Yine A.K. kazanacaktı ama bu kadar rahat değil. Belki, normal bir farkla kazansaydı bu kadar şımarık ve rahat hareket etmeyecekti!

İşte dün, ona tarihi farkı yaşatan gruplar "Gele hesap ver" deyince! aralarına atladı ve arbedenin verdiyi adrenalin ile bilinç altındaki ilk kelimeler
döküldü: "Satmayın Beni"!

Düşmez, kalkmaz bir Allah!

Ben burada A.Y. savunmuyorum, A.Y ve A.K seçime girse yine A.K. derim. Ama en başından beri söylediğim gibi bu adamın ajandası farklı çıktı. Burada yazmak istemiyorum. Bunun derdi farklı imiş meğersem. Futbola odaklanmamış, hiç bir çalışma yapmamış. En azından ben böyle avutuyorum kendimi, yok sa bukadar kapasitesizlik olmaz.

Kanımca herkezin yaptığı hata (taraftar, kongre üyeleri, vs... ) Şampiyonluğa giderken kurşun sıkılması, 3 temmuz kumpas süresi çözülmeden, A.Y. o koltuktan indirmesi oldu.

Belki yanılyorumdur ama sosyolojik ve psikolojik olarak, süren bir davada yada yaşanmış bir olayda, mağdur baş kişi giderse dava bir nebze havada kalır!