Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
bu kağıdı 28 liradan alıp 10 liradan zor bela geri verip aldığım lotlardan 130000 lira zarar etmiştim ,adam işini biliyor böyle bir bedellide sermaye 250 milyon peki karı varmı yok eeee fiyatı bu gün itibarıyla 4 lirlarada olacak ,bana göre ihlas bile bundan iyi olur ucuzluk bakımından ,ancak dedimya adam işi biliyor buradan bölünene kadar daha yukarı sürüp daha beter yüksekten geçirme yapacak ,ancak burada kar ve forumdaki yazılardan hırsa kapılıanlara allah yardım etsin demek lazım ,bakarsınız kağıt daha yukarı gider ,burası türk borsasııııııııı
yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermeyip ,kağıtta değilim acısıyla yazılmış bir yazı olarak algılanmasın bir değil iki defa düşünün dostane tavsiyedir hatta üç kere düşünün
Wowwo'nun finansal tablolarını görmeden nasıl böyle bir yorum yapabiliyorsunuz? Bilanço konsolide olmadığı için hissenin hak ettiği değeri hesaplamada patron dışında maalesef herkesin eli kolu bağlı.

Bu büyük bedelli ile wowwo'nun halka arzı da gündemden kalkmış olabilir. Wowwo eğer ciddi kârlı bir şirketse ama yine de nakite ihtiyacı varsa, şirkete kaynak sağlamanın en iyi yolu bu.