Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
Güzel kardeşim öncelikle ben egecan değilim gel bu konuda bir anlaşalım normalde yazmayacaktım senin hatırın için yazıyorum. Ben de diğer tarafı okuyorum belki değerli bir kaç bilgi kaparız diye ama orda küfürler havada uçuşuyor. Sadece eğlencesine okuyorum o tarafı orda da yazdım ama çok çok az. Zaten bir şey yazsan da arada kaynıyor gidiyor, seviye çok düşük. Neyse gelelim selçuğa, ben daha önceleri de sıklıkla yazdım diyeceğimi dedim burada da fazla elimi açık etme taraftarı değilim. Şimdilik her şey yolunda görünüyor, tahta biraz dinleniyor spek belki sattıklarını topluyor, biraz ketum bir şirket selçuk, insanı heyecanlandıracak kaplar atmıyor, gelişmelerden haberdar etmiyor pek, sanırım dikkat çekmek istemiyorlar yani bir planları var ve pek millet şu anda üşüşsün istemiyorlar hisseye. Tabi ki benim de bir planım ve bir yol haritam var bakalım spekle aynı paralel de düşünüyorsam parayı kaparız yoksa napalım nasip der çekiliriz kenara herkese bol kazançlar dilerim...
Kardeşim,açıklama için teşekkür ederim.Artık, investe yazmıyorum.Bol küfür, bol palavra...Ancak; kardeşim burada daha fazla yazmanı rica ediyorum....Pazar düşmesi çok üzücü.Biz, Yıldız Pazar bekliyorduk...