hissedarx biraz sakin ol, cok agresifsin.. Eger Pzt gunu garanti satıslarına duzgun bakarsan orda 300-350k malı görürsün. Bosuna SPK'ya sikayet etmene gerek yok. Bilanco gunu 400k uzerinde sattım garantiden tabana yakın ortalama ile.. Sizden fazla malı olanların illa spek olması sart degil. Pastalara bakıp kimin alıp sattıgını anlamazsınız. Ben sadece 700k uzeri mal sattim 2 gunde. Benle beraber 2-3 arkadasta 150k mal verdiler garantiden.. Pastaya baksanız 400k sattıgım gun 200k satıs gorunuyor.
Eger varsaki tahtaci tutar sizin sattginiz kurumdan gider alır, siz al sat diye gorursunuz. TEB yatırım 2 haftada basa bas gozukuyor ama orda ciddi mal alan biri oldu TEB'den.. Eblek ne kadar malı vermem ama o da vermis bence..
Sn Sonli, ben karı iyi gelecek diye Haziran ayında girdim.. Sirkete bence ortak gelecek yada satılacak ama bazıları satılması imkansiz der. Transocean ile ilgili dedikodular vardı... Tahatanın en buyuk sıkıntısı asagi yukarı 5-7 mln lot buyuk balina mali olması.. Ama o mallari alması da imkansıza yakın. Bence bu marka olayı resmen tahtanın a. sikmek icin yaptılar. 20 yıldır sirketin anasını z.. simdi duzelecekken yine borclandırdılar. Bunların ölüm korkusu yok. Feyhan hnm 12 ay once abin topraga gitti, sende gideceksin.. Inancın var mı bilmem ama sana da sorarlar bunların hesabını.. Ben kardan zarar ettim bu kagitta ama genel kurula gidipte bunlarin hırsız oldugunu yüzlerine söylemesem de adam degilim... Tekrar alıcam ama bunlar gelecek 2-3 senenin mali olarak icinden gectiler... 3 sene sonrada bunlar fabrikanın arazisinde yasar holding'in 1m2 payı vardı onu satıyoru derler sirkete... Babaları yakında toprak olur, o zaman düserler birbirlerine düşman kardesler...