Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
Patron.sattinizda sattınız.birde geri alım kararı alsanıza hissenin hak ettiği yere gitse .dolaşımını hisse sayinizin ne kadar olduğunu biliyoruz .dolabımda 5 milyon lotunuz var biri gelir gereğini yapar .bunları yazıyorum nedeni guzel temmettu verdiği için pergomon diyoruz.fazla hissemiz yok 10.000 lotu olan çok güzel temettü alacaktır.umudum 2023 yili pergomon yili olamalidir olmalı.nokla yüksek pencereden yazmış olabilirim .bana bakıp pergomona yatirim yapmayın. Ben pergomona aşığım aman siz bulaşmayın buluşacak olursanız.bir aracı kurum araştırma departmanindan vize alarak yatirim yapın. Nokta yatırma kaldırma tavsiyesi asla degildir zaten anlaşılması çok karışık yazdım tahtada bir tahtayı birde ben varım. Nokta ytd....
cemal bey ben bu hisseden para kazanamadım malesef dedikleriniz çok doğru ama bana kısmet olmadı...7 tl de almıştım tınaz hoca sağolsun önerdi bekle bekle iş yok az bir kar ile sattım bir baktım 42 tl olmuş...sonra düştü 25 tl lerden tekrar aldım bekle bekle birşey yok yine maliyete sattım..hisse bu seferde uçtu...bir türlü tutturamadık nedense bu hisseyi alınca hep sıkılıyorum...hisse yanlış hisse değil ama bana nasip olmuyor....alıp hiç bakmamam lazım...