Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
Sayın Yönetim, sürekli buraya yazmayın şuraya yazın, konu dışına çıkmayın diyorsunuz belki siz de görevinizi yapıyorsunuz ama bizim sayfamız burası, burada arkadaşlarımız var, buradakileri tanıyoruz, bu sayfa herkes için normal bir forum sayfasından farklı, başka sayfada 3 tane yazım yoktur burda 1500 dür 10 bindir. Bu sayfa ile başka sayfaların farkı var, burada dostlar ile konuşuyoruz işte her konuyu.
Dertleşiyoruz, paylaşıp üzülüyoruz. Buradaki arkadaşlarımızı merak ettik, bir şey mi oldu diye üzüldük ilk.

Bu durum birini yıllardır gittiği kahvesinden başka yere yollamaya çalışmak gibi bir şey oluyor.

Sizde karartma yapmayın, sansür uygulamayın bırakın konuşalım tartışalım.

Borsa açılsın onu da konuşuruz insanlar enkaz altında bu acılar varken şu an ona pek sıra gelmiyor.

Geçen hafta tam bugün bir kaç saat önce ilk buraya girip öğrendim ben haberi, ne bir gazete açtım ne başka bir şey buradan almıştım o kara haberi.MAALESEF.

Yani bu forum, başkaları için bilmiyorum ama tanıdığım dostlarımızın olmasından dolayı bura dışında bir yere yazmak istemeyeceğim kadar kıymetli…