Pozitif kardeş yorumların güzel amma tutturdun 3,5 diye🤣 bu olmaz..olurda olmaz yapmazlar bilinçli olarak yani..13 yıl önce bu hisseyi 13-14-16 dolarlardan ona buna sana bana gecirdiler..billahi bende aldım 14 dolardan..12 dolardan geri sattım daha da bulaşmadım..bulastım da ara ara kısacık marjlarla sattım vs. Evet devleti yönetenler bu hissede dolandırıcık yaptı bu net.devlet hissesi ya koca devlet bi sey olmaz diyen daldı hisseye ve her giren şeyran çarpmışa döndü ve kiminin ocağıda battı.Bu devlet böyle yapmamalıydı ama bunlar yapar aga..korkunc taktikleri var vs.Ben bunlardan 15 yıl önce korktum daha önce inanıyordum dogru işler yapar bunlar diyordum..yine de erken anladım 7-8 yıl gecikmeyle 🤣 kısaca seytana pabucu ters giydirirler ve giydiriyorlar ..bak 22 yıldır bulunmayan cudi petrolu secime 10 kala bulunuverdi..uzaya 4 seritli yol yapımı da bitmek üzere..neyse yaptıkları her şeye gülüyorum artık sinirlensem yasımdan eksilecek bende taktik degistirdim .Simdi Halk bankta bir kaç yıl sonra olacak şu; eger Tekrar kazanırlarsa ( asla ihtimal vermiyorum sıfır sansları bana göre) tekrardan bu halk bankı yine aynı 13-14-15-16 dolara cekecekler ve yine satacaklar kaz eti tatlı geldi..gecmisde yediler ya bu kaz etini yine yemek isteyeceklerdir.iki kez tahsisli boşa yapılmadı yine halka acıklık oranı 51/49 olacak sekilde hedefleri..olur mu bu? Mümkün degil..ama hayalleri budur emin ol.Ben böyle devlet yönetiminde insanları tarihte bir arada görmedim..bunu da görecekmisiz..yasarsak torunlarda anlama yasına gelirse onlara anlatacagım dilimin döndüngünce.