Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
Şirketimiz ile Egesa Elektik İnşaat Enerji Üretim AŞ ve Eyüp Taymur arasında depolamalı GES projelerinin geliştirilmesine yönelik sözleşme imzalanmıştır. Projelerin toplam büyüklüğü 94 MW olup, proje geliştirme sürecinin 12 ay içerisinde sonuçlandırılması ve projelerin 2025 yılı ikinci çeyreğinde devreye alınması hedeflenmektedir. Projelerde yatırımcı olarak rol alacak şirketimiz, geliştirilecek projelere %80 oranında iştirak edecektir. Kalan %20'lik sermaye payı ise Ankara merkezli Partner Elektronik Güç Sistemleri AŞ firmasına ait olacaktır. Konu ile ilgili yeni gelişmeler kamuyu aydınlatma platformu üzerinden duyurulacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

aralarda kalmış önemli bir gelişme olarak görüyorum.

tıpkı 11 milyon dolarlık iş anlaşması gibi.

ALFAS güzel ilerleyen kasasında para olan bir şirket. agresif gitmeyen ve dikkatli yatırımlar yapmak isteyen bir şirket.

paylarımı tutuyorum.

hisse fiyatının ederinde olduğunu söylemek mümkün.

yeni bilançoya kadar ne kadar yukarı hareket eder bilinmez.

12 aylık bilançosunun da şirketin hedeflediği rakamın üstüne çıkacağını düşünüyorum.
romanya elektrik üretimi ise başlı başına bir hikaye. önümüzdeki 8-9 ay sonra daha güzel ve somut ilerlemelerin olacağını düşünüyorum.

panel birim fiyatlarının düşüyor ve düşecek olması ihtimaline binaen güzel bir bilanço artışına neden olacak kalem romanya işi olacaktır diye tahmin ediyorum.

elden geldiğince takip edeceğim.

bilançolarla altını doldura doldura ilerlemesini de seviyorum. uçuk kaçık fiyatların sağlıklı büyümeye negatif etkisi olduğunu düşünüyorum.

yatırım kararını sizler verin. YTD. herkese bol kazanç.