Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
HDA fonunda yasananlar kurum itibari ve guveni icin oldukca uzucu. Umarim telafi edebilirler. Neredeyse 1,5 aylik getiri ve caba silindi. Bundan sonrasi icin yeni yatirimci bulmalari ve fondaki yatirimcilari tutabilmeleri oldukca zor olsa gerek diye dusunuyorum.

Benimde yatirimim var mecbur bekleyecegim telafi etmelerini. 12 asgari ucrete yakin bir kaybim olustu son 2-3 gunde. Pahali bir deneyim yasiyorum. Onemli olan hatalardan ders cikarabilmek.

Robotlardan kaynaklanan bir hatada olsa , fon yoneticisi hisselerdeki risk yonetiminde basarisiz da olduysa. Sonuc olarak fon yoneticisinin bir hatasi mevcut ve kurum itibarini olumsuz etkileyen davranislar var diye dusunuyorum. Gerekli aciklamayi gun icerisinde yapacaklardir umarim.

Sadece dusuncelerim ve temennilerim. Umarim telafi edeceklerdir. Soylediklerimizi yutariz ve bizi utandirirlar.

Saygilar , bol kazanclar.
Bende çok para yoktu ama nnf ve hda ile direk bugün vedalaştım hala onlara para kazandırcak halim yok, arbitrajdan çıkıp direk hisse devam ederim rakip şirket fonlarıyla.