Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
doktor ne diyor ?
bu soruyu okurken, ilk aklıma aşağıdaki link geldi..
https://www.youtube.com/watch?v=BA4EvVYdpNU

grafikteki karmaşık renkler senedin düşüş yada yükselişi ile ilgili en iyi olasılığı sunar.. eğer uzun vade işlem yapıyorsanız bu olasılıkların hiç birine ihtiyaç duymazsınız. ama ben kısada işlem yaptığım için bu olasılıkları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum... gönderdiğiniz grafik günlük, ama sorduğunuz soru haftalık..yani bundan sonra ne olacak.. ben yukarı olasılığını daha yüksek görüyorum.. yine de siz karar verin..

aşağıdaki haftalık,sağ ve sol grafik içinde , roza+turkuaz ve KAHVE indikatörler bir birinin aynı.. bu üçlünün çalışma şekli roza +turkuaz kahve tarafından aşağıda yukarıya doğru kesilmesi ile güvenilir yükseliş başlar.. yeşil+beyaz kahve üçlüsüde benzer bir görevi gerçekleştirir.. sol grafikteki beyaz ve mürdüm renkleri otoban gişesi gibi düşünün..eğer bu üç indikatör beyaz ve mürdüm renk üzerine çıkarsa, yapılacak tek şey iyi bir koltuk bulup arkaya yaslanmaktır.. ancak sağdaki (daha kısa periyotta) yeşil beyaz kahve üçlemesinde olduğu gibi otobana çıkış engellenebilir.. sanırım bu anlatım senedin yönü hakkında bir bilgi vermiştir.. yine de borsada 1 şey dışında kesin olan bir şey yoktur.. oda '' para ne derse o olur ''..
iyi çalışmalar..

aşağıda derslere konu olacak kadar güzel bir yükselişin grafiği var...