Çok güzel özetlemişsiniz. Kaleminize sağlık. Bu lalenin kimseye faydası yok. 10 yıldır bir hissede her gün çarşaf çarşaf yazan kimsenin niyeti belli...

Alıntı Originally Posted by bulutafeg Yazıyı Oku
Her hissede böyle kişiler var malesef. Misal Ülker başlığında her gün onlarca ileti yazan kişide hisse yok ama adam bıkmadan usanmadan yazıyor.
Gelelim bizim Mike'a ben bu hisseyi almaya başladıktan sonra hisse net e bakayım dedim. Bizim Mike her gün hisseyi kötülüyor, patronlara sövüyor , ben hedef lotuma ulaştım deyince dalga geçiyor vs...
Eğer ben borsaya yeni başlayan bir yatırımcı olsaydım. Bırakın hisseyi almayı takip bile etmezdim. Bu konuda birçok kişinin de
hakkına girdi.
O yüzden forumun giriş sayfasında da belirtildiği gibi ;

"Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz !! bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..
"
Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

O yüzden özellikle genç veya borsaya yeni giren yatırımcı arkadaşlara naçizhane tavsiyem finansal okuryazarlığınızı lütfen geliştirin.

Saygılar..