bi insanda birazcık gurur olacak ya....

Alıntı Originally Posted by hkn71 Yazıyı Oku
Çocuk çocuk mesajlar yazmayın buraya, UTAN UTANNN.. MİLLETİN ÇOCUKLUĞUNU BIRAK DA SEN BİRAZ DELİKANLI OL... profesyonel olun biraz.. PROFESYONEL VE AHLAKLI OLAN ADAM GELİP BURALARDA İŞİNE GELDİĞİ ZAMAN HİSSEYİ ÖVMEZ İŞİNE GELDİĞİ ZAMAN D..TÜNDEN HİKAYELER UYDURMAZ İŞİNE GELDİĞİ ZAMAN DAHA ÖNCEDEN BİLDİĞİ YAŞADIĞI TEDİRGİNLİKLERİ 300 BİN LOT SATTIKTAN SONRA SÖYLEMEZ...Sonuçta para kazanmak istisnasız buradaki herkesin temel amacı. EVET PARA KAZANMAK HERKESİN AMACI AMA MESELA BENİM GİBİLERİN TEMEL AMACI HELAL PARA KAZANMAK BİRİLERİNİN AHINI ALARAK HARAM PARA KAZANMAK DEĞİL HELE BİRDE ÇOCUKLARINA HARCAYACAKSA. .Kimse gelip te burada babasının hayrına mesai harcamaz. SENİN FITRATIN DA KENDİ MENFAATİN İÇİN HERŞEY MÜBAH BUNU ANLADIK ZATEN Diğer konu, benim şirketi kötülediğim tek 1 mesajımı göremezsiniz. BAK BU DOĞRU TAAA Kİ SEN 300 BİN LOTU SATANA KADAR ONDAN SONRA RAKI BALIKLA BAŞLADIN NORVEÇTEN HAMMADDE İTHALATINA GELDİN EN SON BİLANÇO MEVZUSUYLA İŞİ KAPATTIN.. İhtiyaten yazdıklarım herkese münhasır tedirginlikler. YENİ Mİ AKLINA GELDİ BU TEDİRGİNLİKLER? HİSSEYİ TAŞIRKEN GELECEĞİN SASASI DİYORDUN AMA ?? Şu bilanço gelsin bakalım o zaman daha net yazacağım bazı şeyleri... HALA UTANMADAN BİLANÇONUN GELMESİNİ BEKLEYECEĞİM DİYORSUN..

O güne kadar susma hakkımı kullanacağım...ERKEKSEN YAZ ŞİMDİDEN BİZ DE ZAMANI GELDİĞİNDE DELİL OLARAK KULLANALIM... Herkese bol kazançlar. Bİ Sİ..T GİT UTANMAZ HERİF...

NOT: sen burada malını sattığını söylemesen ve söyledikten sonra da ortalığı bulandırıcı somut delilleri olmayan iddialarda bulunmasan hayali senaryolar üretmesen sana kimse bir şey demezdi/diyemezdi.. çok profesyonelsin ya.. o sattığın malı yavaş yavaşş robotları tetiklemeden ky yi paniğe sevk eden satışlar yapmadan tahtaya yedire yedire satsaydın trendin bozulmayacağını bildiğin halde zıttı yaptın..bile bile.. ve hala burada utanmadan yazıyorsun..

TAVSİYE: yüce yaratıcının kul hakkı yiyenlerden yediklerini herhangi bir bedduaya falan gerek kalmadan burnundan fitiilll fitilll getirdiğini bildiğini tahmin ediyorum onun için lütfen o paranın bir kuruşunu bile çocuklarına harcama sen ye...
SENİN UTANMAZLIĞIN VE YÜZSÜZLÜĞÜNDE SINIR YOK