Değerli hissenet takipçileri,aylık olarak düzenlediğim yatırım bölgeleri hakkında bilgiler paylaşacağım.

Dodurga Otoban içi,1000'lik plan aşamasının son sürecine gelinmiştir.Planlama şirketi bir-iki hafta içerisinde ilgili belediye ve tapulara bölgelere yazı göndererek alım-satım işlemlerini durdurma kararı alacaktır.Bu bölgeye yatırım yapmak isteyenlerin acele etmesi gerekmektedir.

İmar yolları açılmaya devam etmektedir.50M'lik bulvarın yaklaşık yarısı açılmıştır,35m'lik bulvar kesişim noktasına gelmiştir.Yolların açılması İncek tarafından başlamıştır Alacaatlı'da son bulacaktır.Süreç bölgede gerçekten beklenenden çok hızlı işliyor.Bölgenin fotoğraflarını paylaşacağım.

1.75 emsal konut alanları-2 emsal ticari-konut alanları mevcuttur.Planlama şirketinden alınan bilgiye göre 2 emsal ticari-konut alanları yüzde 25 ticari-yüzde 75 konut alanı olarak kullanılacaktır.Arazinizden yüzde 59 kesinti yapılacaktır ve kop paylarınız planlama şirketine kalacaktır.Sözleşme süreci bitmiştir.Planlama şirketi ile sözleşme yapmış şahısların arazileri konumuna göre 1.75 emsal ve 2 emsal çıkacaktır.Sözleşme yapmamış şahısların arazileri kendi yerinde kalacaktır ve yüzde 50 kesinti ile 0.50 emsal çıkacaktır.

Beyaz çizgili alanlar 50m'lik bulvardır m2 fiyatları 460-475 tl aralığında değişmektedir.Kırmızı çizgili alan 35m'lik bulvardır m2 fiyatı 410-425 tl aralığındadır.Mavi çizgili ve geriye kalan alanlar konut alanlarıdır m2 fiyatı 370-375 tl aralığında işlem görmektedir.50 ve 35mlik bulvar üzeri alanlar 2 emsal ticari-konut diğer alanlar 1.75 emsal çıkmaktadır.

Bölge için önceden söylediğim gibi fiyatlar son imar aşamasına geldiği için yükselmiştir.Garanti yatırım yapmak isteyenler için bu bölgeyi öneriyoruz.Alım satım işlemleri durdurulacaktır bunu tekrar belirtmek istiyorum yatırm yapmayı düşünen arkadaşların hızlı davranması gerekmektedir.