Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
Bunu ben de söyledim ve tahmin ettiğimi ve yüksek ihtimal olduğunu belirttim.. Arayın bir şirketi sorun, olmadı istanbuldaysanız çıkın şirkete gidin..ne bileyim Facebook'tan nazar saati bulun, ordan Mahsum özel'e ulaşın...Ya da nazar saatin sitesinde iletişim numaraları var, ordan arayın.. diğer tarafta yazdıklarını okuduysanız onları hatırlayın (sildiği için artık Yok o yazışmalar)..olmadı zararınız büyükse ve değecekse çıkın Diyarbakır'a gidin ve samimi olduğunuzu gösterin adama açık açık konuşsun... Sora belki sizin de düşünceniz değişir.... Parçaları birleştirince tek mantıklı açıklaması M.Ö ile anlaşmaya varılmış olması... başka hiçbir sebep Yok.. iflastan kurtulma falan hikaye...kurtuldu da Ne oldu? Holding, Emsan Emaye, Elektrosan, Elektromet, Elektropak, İleri Elektrik, Vs.. kağıt üzerinde faal olan tüm şirketleri bugün satıyorum dese hepsi 1 milyon lira etmez.. Tekstilkentte 50'şer metrekarelik iki kiralık ofisten ibaret hepsi..Edindiğim bilgiler ışığında Hala da iddia ediyorum, yükselecekse bu yükseliş mahsum için olacak...ve yükselecek!! Başka yolu yok... Mahsumun batması Cenk'in de sonunu getirir... Cezaevi Yolu dahi görünebilir..ayrıca şurda düşen her kuruş bana 960 liraya mal oluyor
Bunu ben sana yazmadım. Başka bir sitede yazan arkadaş vardı. Epey bir zamandır ortalarda görükmüyor. Ben ona yazdım. Sen üzerine alınma kardeş. Hedef 1,80 diye kendini yırtıyordu. Mesaj onaydı.