Sayfa 101/143 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 801 - 808 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Beklenen kap haberi geldi..
    Borçlarını ödemesi kamu ve sigorta
    Ayrıca inşaat olayı içinde adım atmaları güzel..
    Bu ay en geç ay sonunda SPK bildirim yapılması bir üst gurub için...
    Bana göre bir sürpriz bekliyorum ..
    Firigo yapılan güzellik buna niye yapılmasın ...
    Borç ödemesi
    İnşaat işi
    İhracat yeni anlaşma
    Birde güzel yanı.. stoklarımızda full..
    Ve biz müthiş bir bilanço beklentisi..
     Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Firigo başvuru yapmadan direk çıktı..
    Geçen sene bizim başvuru hikayesi oalyinda bizi yakan borçların ödenmemiş olması..kamu borcu vergiler dergen çıkamadık...
    Şimdi ise beddeliden gelen para borçlarını ödemeye yeter yeni yatırımlar da ..
    Asıl senelerden beri gözaltında olan bir şirket kendini sıfırlayarak yeni bir sayfa açılıyor olması...
    Yoksa SPK hangi gözaltına olan şirkete beddeli yapma şansı veriyor..
    Bu gün tatmin edici bir kap göndermelerde SPK yine şirketi cezalandırır,.
    Bunun sonucu d*****n kuyruğu bu gün kopar..
    Şuana kadar 20.000 lot gibi bir İşlem var..buda dergi satan satmış alan zaten almis
     Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Borçları kapadık..kasada para var ..stoklar oldukça fazla ve 💰 paraya çevriliyor..daha ne olsun
    Tahata sahibi ac gözlüler toprak doyursun gözünüzü..
    Bu kadarda baskı ..gitmesin diye kıclarini yırtiyorlar..
    Beklenen kap geldi..
    Hayırlısı olsun arkadaşlar..
    Başvuruda 27aralıkta ..
    Artık 12yıl aradan sonra yeni bir başlangıç..
    Haydi bakalım artık gerçekten şirket gerçek değerini bir görelim..
    Kuru gıda ihracat
    GYO inşaat
    Gelsin yeni iş anlaşmaları bekliyoruz onlarında dört gözle..

2. Herkese günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar..
    Sabah seansı 100.000 lot alisla 4.50 hadi bakalım bu ne acele..
    Akşam kapanisada bir bakalım nasıl olacak

3. Arkadaşlar tekkeyi bekleyen çorbayı içer ,artık alım fırsatı vermeden hissemiz 5.55 kadar gidebilir ,
    Komik olan bir durum var,alt pazar ve ana pazarda işlem gören bir çok şirketin defter değeri 1 liranın altında ve öz sermayesi %50 yemişler ,(örnek olarak ihlaslar ,ışıklar ,sanel ,ak enerji ,futbol klüpleri ,) ama bizim Selçuk defter değeri 1.72.12 Aylıkta gelecek kar ile en az 2.2 defter değeri olacaktır ,ama biz hala yakın izleme pazarında işlem görüyoruz) tam bir komedi ,bence spk bizi 28 Aralık’ta üst pazara atar,frigoda olduğu gibi ,ayrıca ceza 1 ay sonra bitiyor ,
    Bu kadar yüksek beklentisi olan şirket yok daha .
    1.ocakta cezanın bitmesi
    2.üst pazara çıkması
    3.yıl sonu çok güzel bilanço gelmesi
    4.inşaattan gelecek para
    5.ihracat anlaşmaları
    Daha ne kadar beklenti olsun .ilk 4 madde kesin olacak gibi duruyor ,çünkü önünde bir engel yok,ayrıca ihracatta şöyle sağlam bir anlaşma yaparsalar ...hedef fiyat vermek istemiyorum çünkü etkilenenler olabilir

Yatırım tavsiyesi değildir ,sesli düşündüm sadece )

4. Çok güzel kapadık ve tavanda 508 bin lot alıcı toplamda 640 bin lot alıcı var,,,bu yükselişe bakılırsa artık tahtada satıcı olmaz ,şöyle bir hesap yaptım ,endex 1112 iken hisse 5.55 idi ,endex 1370 , % 25 yükselmiş , 5.55 in üstüne %25 koyun ,6.87 olması gereken fiyat ,ancak cezanın bitmesine 1 ay kalması ve ana pazara geçiş beklentileri ile birlikte 6.87 nin üstüne %50 koymak lazım , 10.27 gibi bir fiyat ortaya çıkıyor ,ayrıca yeni çıkan kanundan dolayı 1 milyon vergi borcundan dolayı kara geçtiler , yıl sonu büyük kar beklentisi , artık fiyat değerlemesini siz yapın
    Son düzenleme : Meritci; 11-12-2020 saat: 21:02.

5. 500.000lot alıcılı bir şekilde kapadık haftayı hayırlısı olsun..
    Şirket borcu..ve üst guruba çıkmak için almış olduğu karar ve Aralık 27 başvuruda bulunacagız açıklaması..
    Artık güven tazeliyor..
    Yeni bir sayfaya yıllar sonra hadi hayırlı olur inşallah...

Arkadaşlar, üst pazara değil ana pazar için başvuru yapıyoruz.Yani iki kademe yukarısı.Lütfen bu ayrıntıyı atlamayın.Bugüne kadar iki kademe üste çıkmış hisse bilmiyorum ! Varsa lütfen düzeltin.Eğer dediğim doğru ise daha çok tavan yaparız.Ancak; lütfen sizler de inceleyin.Yanlış bilgi vermek istemem...

7.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, üst pazara değil ana pazar için başvuru yapıyoruz.Yani iki kademe yukarısı.Lütfen bu ayrıntıyı atlamayın.Bugüne kadar iki kademe üste çıkmış hisse bilmiyorum ! Varsa lütfen düzeltin.Eğer dediğim doğru ise daha çok tavan yaparız.Ancak; lütfen sizler de inceleyin.Yanlış bilgi vermek istemem...
    Aynen bu ayrıntı ilginç
    ANA PAZARA HEDEFLEMİŞ
    Bu gerçekten ince bir ayrıntı gibi ama hedef büyük...
    Artık bu saten sonra sadece kahveleri yudumlargen gidişatı seyredicez..
    Sabırla bekledik...ve sonuçları görücez inşallah..

8.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Aynen bu ayrıntı ilginç
    ANA PAZARA HEDEFLEMİŞ
    Bu gerçekten ince bir ayrıntı gibi ama hedef büyük...
    Artık bu saten sonra sadece kahveleri yudumlargen gidişatı seyredicez..
    Sabırla bekledik...ve sonuçları görücez inşallah..
    burda ki en önemli ayrıntı şirketin spk ya ölümü gösterip sıtmaya en azindan razı etmek gibi en azindan üst pazar garanti ama bu şirketteki gözle görülen iyileşmeler umarım bizi ana pazara atar en büyük avantasimiz bu kadar şirketin içinde en ucuz kalanı sosyal medyada geri zekalı biri yazmış selcukta bu hareketlilik ne diye gerizekalı bize 3 ay ceza gelince haksız yere 3 taban yedik bu haberlede bırakında bir kaç tavan yapalım

Sayfa 101/143 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •