Arama sonucu : 18 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Varant kumarcıları

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    ilk yorum benden gelsin. endeksteki alımlarda hiç şüphe yok gayet ciddi buluyorum. ancak tdı açıklanmasından sonra bir dalgalanma olabilir..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ilk yorum benden gelsin. endeksteki alımlarda hiç şüphe yok gayet ciddi buluyorum. ancak tdı açıklanmasından sonra bir dalgalanma olabilir..
    Alımlar bana kalırsa varantta ağırlık da, takip ettiğim kadarıyla cuma günü banka satım varantlarını, yeterince çıkamadıklarından dolayı endek +1 üstü kapatmadı.Pazartesi + gapla yukarı devam edecektir.Thyao buna en başta öncülük edecektir bilançoda ki zararın azalmasından dolayı.Yatırım finansın elinde alımlar ağırlıkda.ytd
    Sular yükselince,balıklar karıncaları yer,Sular çekilincede karıncalar balıkları,Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemeli.....

Alıntı Originally Posted by mussy Yazıyı Oku
    Alımlar bana kalırsa varantta ağırlık da, takip ettiğim kadarıyla cuma günü banka satım varantlarını, yeterince çıkamadıklarından dolayı endek +1 üstü kapatmadı.Pazartesi + gapla yukarı devam edecektir.Thyao buna en başta öncülük edecektir bilançoda ki zararın azalmasından dolayı.Yatırım finansın elinde alımlar ağırlıkda.ytd
    ben görerek oynadığım için bişey diyemiycem yorumum cuma gün içindi

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •