Sayfa 40/814 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 313 - 320 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by baralper Yazıyı Oku
    160 bın lotluk hacım 37 den 39.60 a kadar çıkarmak ıcın yapılmaz.. teknıkten anlayan arkadaşlar varsa grafiği iyi incelemelerini öneririm.. ico ya gelince o büyük olasılıkla oyuncunun adamı.. akşam inşallah analizimi paylaşacağım..
    cümle düşüklüğü var anlaşılmadı!

2. Sn devrikiki kardeş. Bu ICO seni yerine vekil bıraktı hakketen.
    Bu ak verdiği malı kaçtan aldı kardeş, aynı paraya almadımı.. kendisi bilir s2k. Hatta belki zararla çıkmıştır. Bu kağıt Mrshl 6 senedir aynı şeyi yapıyor. Karakteri bu değilmidir. Bu şaşkınlığınız neden anlamıyorum. 3 ay sonra 40 geçerse eğer pişman olmazmısınız yazdıklarınıza.
    Teknik olarak bir paylaşımınız varsa buyrun. Düşeni kırmışmı kırmamışmı mesela?
    30 görse ne olacak, 39 olsa ne olacak. Satacakmıyız yani.. İki tane adam dedi diye. Ben lotumu artırrım kardeş. Bazen kazanırım bazan kaybederim. ICO gibi adamlara ekmeğimi yedirmem.

Alıntı Originally Posted by devrikiki Yazıyı Oku
    Endeksin 70000 lerden 90000 e geldiği bu ortamda, birileri 50000 lot malını özel emirle 38,3 dan satması için başkalarına devretti.

Toplamda 73000 lot eksi.
    (-) eksi ne demek onu açıklayayım:
    alış kademelerindeki emirlere, satış kademesinde bulunan lotları ve/veya satışa yazılmamış lotları aktiften alış kademesine vermek demektir.

Bugün alış kademesinde bulunan tüm alıcılara malı vermiş görünüyorlar.

İlk 5 kademe haricinde piyasaya 26000 lot verilmiş.

Heleki dip fiyattan verilen 20000 lot hiç hoş değil.

Birileri alelacele malını çıkmak için çabaladı.

Yakında berbat bir haber kap'a düşerse hiç şaşırmam. Yada ilk çeyrekte ..oktan bir bilanço açıklanacağını net bir şekilde biliyorlarsa aşağıdan toplamak için satmışta olabilirler.

Batak kağıtların uçtuğu bir ortamda boya devi marsalın bu endeksteki durumu hayra alamet değil.

50000 lot malı birisi seanslarda toplamaya çalışsa kağıt nerden baksan % 40 prim yapar.
    Veya hocam bu grup kötü bir beklenti imajı verip mal toplamak amacında olamaz mı?

4.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Sn devrikiki kardeş. Bu ICO seni yerine vekil bıraktı hakketen.
    Bu ak verdiği malı kaçtan aldı kardeş, aynı paraya almadımı.. kendisi bilir s2k. Hatta belki zararla çıkmıştır. Bu kağıt Mrshl 6 senedir aynı şeyi yapıyor. Karakteri bu değilmidir. Bu şaşkınlığınız neden anlamıyorum. 3 ay sonra 40 geçerse eğer pişman olmazmısınız yazdıklarınıza.
    Teknik olarak bir paylaşımınız varsa buyrun. Düşeni kırmışmı kırmamışmı mesela?
    30 görse ne olacak, 39 olsa ne olacak. Satacakmıyız yani.. İki tane adam dedi diye. Ben lotumu artırrım kardeş. Bazen kazanırım bazan kaybederim. ICO gibi adamlara ekmeğimi yedirmem.

vay arkadaş ne inat ettiniz ya. adamların birşey dediği yok. ICO ve devrikiki marshal için 3.6 milyonun karın komik olduğunu, çift haneli bir kar, sermaye artırımı, bedelsiz, ihale vs.vs. olumlu bir haber olmadığı sürece de 30-40 bandına mahkum olduğunu söylüyorlar. kabul edersiniz etmezsiniz ama maalesef bu bilançolarla başka bir yere gidemez. giderse kalıcı olamaz. 3 ay sonra 41 45 olsa ne olur pozitif bir haber olmadığı sürece düşmeye mahkum. 5 yıldır bu hisseyi takip ediyorum bir sürü bilanço ve tepkilerini gördüm ve bu bilanço açıklandığında da bir halt olmayacağı anladım. bazı arkadaşlar gibi öyle teknik taktik çok anlamam. sadece önceki tecrübelerimden 38,5 civarında döneceğini 36,6 dolaylarına gelebileceğini tahmin ettiğimden dün gece 36,6 tan alış verdim. bazı arkadaşların şöyle uçacak böyle kaçacak demelerine rağmen. arkadaşlar ustalar biliyorum çoğunuzun eline su dökemem ama ismini zikrettiğim arkadaşların yorumları genellikle bu adi kağıt ile paralellik gösteriyor. yani objektif yorum yaptıklarını düşünüyorum. bunlar benim düşüncelerim ve beni bağlar. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by cok Yazıyı Oku
    akyatırm kusmuş malı
    ak yatırım evet demiş işte daha ne istiyorsun...

6.  Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    Sen kimin umrundasın ki?
    Kalkmış bana ak yatırım şu kadar mal almış neden zararına versin ki diyor ama veriyor işte sen cevap ver...

Aklınız yok bilginiz hiç yok burda üye olmayıp bu sayfayı okuyan onlarca adam var bana özel mesaj atanlarda var...

Ben 5 senedir yazıyorum burda...be cahil spek adamı olsam 5 senedir yazarmıyım
    Spek adamı olsam 32-33 den toplayın 37-38 ve üstünden satın dermiyim
    Spek adamı olsam her bilanço öncesi bu çeyrekdede kayda değer bişey olmaz dermiyim
    Spek adamı olsam gittiği yerde asla durmaz muhakkak geri gelir dermiyim
    Spek adamı olsam bu karlarla gitti yerde kalıcı olmaz dermiyim
    Spek adamı olsam bu karlar çift hane olmadıkça her hareket ele verme operasyonu dermiyim
    Spek adamı olsam 2011-2012 hareketi fake dermiyim
    Spek adamı olsam sabah 39.66 hareketinde mal çakma dermiyim
    Spek adamı olsam Garantinin topladığı malların sonrası önceki finans yatırımın hareketi gibi olmasın diye uyarırmıyım
    Spek adamı olsam önceki sene 50.80 hareketinde kaçın arkanıza bile bakmayın dermiydim...
    Spek adamı olsam önceki hareketine kucak dansı dermiydim

Aval aval bakarsan izlersen böyle apışıp kalırsın...ak yatırım Garan vs farketmez adam kendi malını alıp satıyor sadece kurum değiştiriyor...

Gerçekten mağdur olanlar umarım zararını çıkarır ama sen ve senin gibiler umarım batarlar bu tahtada gayetde rahat söylüyorum...
    Sana özel mesaj atan adam senin bu işi bildiğin için değil, spekin adamının ağzından laf almak için yazdığını düşünüyorum.
    Yoksa 40 larda duramaz demek her aceminin yapabileceği bir iş.
    Sen harbiden havalara girmişsin. Mardine bile o bilmez ben bildim dedinya....
    Ele verme operasyonu diyorsun, kağıt 37,5 dan mı ele verilir, ey beyin düşmanı arkadaşım.
    İsterse bu kağıdı elini öpene 300 den verir.
    Bu kağıtta kimler var. Ellerinde kaç lot var.
    Kim kimin yancısı.
    Adam donuna kadar satacakmış neredeyse, ebesini ağlatmışlar. Elinde kala kala 5 bin lot mal kalmış satılacak.
    (Ciddiye alıp sana yazıyorsam diğer arkadaşlarda birşeyler öğrensin diyedir)
    "Spek adamı olsam Garantinin topladığı malların sonrası önceki finans yatırımın hareketi gibi olmasın diye uyarırmıyım" diye yazmışsın birde. Daha kim kimdir bilmiyorsun Kim nereden alır, nereden satar. Kim kime virmanlar. Kaç senedir yazıyordun kardeş ? Hakketen seni ciddiye alıp yazdığım için ayıp bana.
    Hangi kağıt yerinde durmuşki bu dursun. Birde bilmişsin gibi yazıyorsun. %10-20 arasında yıllardır oynuyor.
    Seni küçük düşürmek yada üzmek niyetinde değilim ama insanlara saygılı olman gerektiğini anımsatmak isterim.
    Hadi işine.
    Paranı topla öyle gel.
    Son düzenleme : GonulADAMI; 11-03-2017 saat: 00:56.

7. Gönül adamı selamlar saygılar abi marshal,sizden dinlemek her daim güzel öteki forumdan bilirim siizi çok emeğiniz var ..

8.  Alıntı Originally Posted by ORİYEN73 Yazıyı Oku
    Gönül adamı selamlar saygılar abi marshal,sizden dinlemek her daim güzel öteki forumdan bilirim siizi çok emeğiniz var ..
    Selam ve saygı bizden herkese (ICO hariç), Bir ker o saygısız. Nasıl düşünebilir bir KY kaybetsin ama spek kazansın.
    Bu teyyarre ne bilmiş kardeşlerim hele bak yahu? Yerin dibine sokarlar adamı.
    İnsanlar ikiye ayrılır.
    İyiler ve kötüler diye, bilirsiniz.
    Ama kötülerde üçe ayrılır.
    Bunlardan birincisi derki;
    Ben kazanayım da, diğeri kazanmışmı kaybetmişmi benim için önemli değil.
    Bunlardan ikincisi derki, Ben kazanayım, diğeride kaybetsin
    Üçüncüsü ise derki,
    Diğeri kaybetsin, bende kaybedeyim, önemli değil.
    İşte bu ICO
    kesin diagnose, istediğin kadar tahlil yaptır. Damarlarında doalşıyor adamın.

Sayfa 40/814 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •