Sayfa 23/1001 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Satış mı..
    Alım fırsatı mı
    Allah im bu azıcık birikimimizi bile yönetirken bu kadar stres yapıyom milyon usd ler olsa ne yapardık....

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Amerikan büyümesi okkalı geldi aralıkta faiz artışı garanti gibi taylor yada powell sadece biranın içindeki alkol oranını belirleyecek sert mi yumuşak mı olacak içimi ? Ama illaki içilecek
    ABD kişiler ülkesi değil, sistem ve kurumlar ülkesidir. kıytırık 3. dünya ülkeleri ile kıyaslanmamalı.

3.66 ; 3.84 yukari yonde 18 kademe..1/3 oraninda realize ederler 3.78/79 u bekle dedi ic ses , 3.80 altina gelmeyecek algisi olusturdular teknige uymaz ezbere is yaparsan hareketi bu..
    neyse silkeleme diyelim biz buna veya kendimi oyle avutayim, dusus trendi icin sartlar yok, stoplardim normalde stopsuz devam edelim bakalim ne olacak.?
    ytd

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Amerikan büyümesi okkalı geldi aralıkta faiz artışı garanti gibi taylor yada powell sadece biranın içindeki alkol oranını belirleyecek sert mi yumuşak mı olacak içimi ? Ama illaki içilecek

Diger bi stoplamama nedenim 1.16 parite asagi yonlu kirildi , bu onemliydi..

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bence de gerçekci değil 5 civarı olmalı
    Hepiniz öleceksiniz. (başkanın birinden arakladım)

Ama kim..???

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Euro bavul gibi düşüyor mu?...

Gerçi ECB bilançosuna göre çok büyük bir rakam sayılmaz ama bilindiği gibi ECB özel şirket tahvilide alıyordu..dün konuşmasında dikkatten kaçan bir söylem vardı..büyük ölçüde özel şirket tahvili almaya devam edeceğiz dedi Draghi..neden..çünki almazsa zombi şirketler ellerinde kalacakta ondan..ha elde kalırsa ne olur malum..ekonomi düzeldi felan palavra olur..

ECB'nin şirket tahvili olarak şu ana kadar aldığı miktar 120 milyar Euro civarında..büyük ölçüde almaya devam edeceğim diyor..

Korku dağları bekliyor..Draghi QT'yi açık uçlu bıraktı..ve güvercin oldu, mecburen..o sayede devlet tahvilleri yükselemedi..

Draghi'den dikkat çekici bir cümlede şuydu: US recovery way more advanced than Eurozone..

Alıntı Originally Posted by Cücük yatırımcı Yazıyı Oku
    Bu hafta başında İspanyadaydım. Sıfır Nissan Micra 9900 euro. Mazotun litresi 1.2 euro. Asgari ücret 850 euro.
    Bir asgari ücretli yaklaşık 1 yıllık geliriyle bir Micra alabiliyor.
    Yine bir asgari ücretli bir aylık maaşı ile 708 litre mazot alabiliyor.
    Bizde 708 litre mazot alabilmesi için asgari ücretin yaklaşık 3393 TL olması gerekiyor
    Bu arada, İspanya'da bizdeki gibi asgari ücrete çalışan yığınlar yok. Onu da belirteyim.
    İlginç buldum kıyaslama için paylaşmak istedim ��
    .

İspanyada asgarî ücret 400 € olsa.. ışsizlik %25 olur mu gençler arasında ?

.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 23/1001 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •