Sayfa 181/486 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. 2,90 üzerinde güzel görünüyor...2,87 altına salmassa tobo çalışır mı?çalışırsa tobo hedefi 3,2x gözüküyor
    hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değil
    https://invst.ly/5mwas

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,029
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben de biliyorum 9 Kasım olduğunu ama bazı arkadaşlar çok ısrar ettiler 30 Ekim diye

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doğru söylüyorsunuz.. ve aslında hala anlayabilmis değilim, şirketten yanit bekliyorum bu konuda, nasil oluyorda sirket 6 aylikta konsolide olmayan ama 9 aylikta konsolide bilanco gönderiyor?

3. Oyak Yatırımın araştırma raporunu okuyunca benim de dikkatimi çekmişti. Ama patron kağıdıymış.Biraz karla çıktım, gidiyorum. Bu bile bana fazlasıyla yeter. Patron kağıtlarından bir hayır gelmez genelde. Piyasadaki senetlerin dağılımına göre istedikleri zaman, istedikleri gibi bilanço açıklarlar. Çıkarlarına göre oyun içinde yeni kurallar koyarlar. Sizin elinizdeki kağıtları almadan o dediğiniz rakamlara gitmesi hayal. O kadar büyük şirket varken, böyle patron şirketlerine yatırım yapmak zaman ve para kaybı bence.Hepinize bol şanslar.

Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsunuz.. ve aslında hala anlayabilmis değilim, şirketten yanit bekliyorum bu konuda, nasil oluyorda sirket 6 aylikta konsolide olmayan ama 9 aylikta konsolide bilanco gönderiyor?
    Neyse çok da önemli değil 10 gün önce on gün sonra olması.

Önemli olan bilanço sağlam gelsin, gerisi önemli değil.

Şöyle çeyrek bazda 75+ hasılat, 14+ Faaliyet karı gelirse tadından yenmez.

Şu an hafif yukarı olması endeksin de yukarı olması nedeniyle, bilanço için ümit veriyor diyemeyiz.
    Ancak bilanço öncesi 3.40 zirvesine yaklaşırsa, o zaman bilanço ile daha yukarıları bekleyebiliriz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,029
    bugünkü pasta güzel

6. Senin yaptığın hareketlerle ancak 👊bunu alırsın

7. Bu uşak tam s...... hisse.sahibiyle speğiyle top yekün.kızıp satmak mı?👊👊al bunu al

8.  Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    Senin yaptığın hareketlerle ancak ��bunu alırsın
    Bence yanlış yapıyorsun Justjust kardeş!Muhatap almasan daha iyi olur gibi...Kendi kendini bir halt sanıyor Zırto!Aslolan icraat değil mi? Hiç seslenmeyelim,düştükçe alalım.Ondan hiçbir halt olmaz da dediğim gibi illa ki birileri görecek bu tahtayı...Bizim bu figuranın basit artistliklerini bozacak kapitalimiz olmadığı için bekleyeceğiz...selamlar

Sayfa 181/486 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •